Playstation 4 S - najlepsze oferty

Playstation 4 s na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1216 produktów - zobacz najlepsze oferty


Konsola PlayStation 4 Slim 500GB

  • SYSTEM: PLAYSTATION 4 SLIM Z DYSKIEM TWARDYM 500GB
  • STAN: NOWA

KONSOLE DOSTĘPNE OD RĘKI !!

ZESTAW ZAWIERA:
  • NOWA KONSOLA PLAYSTATION 4 500GB SLIM
  • NOWY ORYGINALNY KONTROLER SONY DUALSHOCK 4 V2
  • NOWY ORYGINALNY HEADSET SONY
  • NOWY ORYGINALNY KABEL DO ŁADOWANIA KONTROLERA DUALSHOCK 4 (MICRO USB)
  • NOWY KOMPLET STANDARDOWEGO OKABLOWANIA (KABEL ZASILAJĄCY)
  • NOWY ORYGINALNY KABEL HDMI 1.4V SONY KOMPATYBILNY Z HDR
  • OFICJALNA GWARANCJA SONY POLSKA
  • POLSKA INSTRUKCJA

Zaprojektowana na nowo konsola PlayStation®4! Najchętniej kupowana konsola w Polsce* ma teraz nowy, smuklejszy wygląd!

Poznaj bardziej smukłe, mniejsze PS4™, które oferuje graczom niesamowite wrażenia z gier.
Więcej
Zwiń
Sony Playstation 4 1TB Slim z 2 padami DS4 grą Fifa 19 PL, grą Gran Turismo Sport PL oraz ładowarką do padów W zestawie z konsola Sony PS4 otrzymasz: Konsola Sony PS4 Slim z zamontowanym dyskiem 1 TB (Biały karton) 2 pad bezprzewodowe DualShock 4 Gra Gran Turismo Sport w wersji PL Gra Fifa 19 PL Ładowarka do padów Zestaw słuchawkowy Sony Kabel HDMI wysokiej jakości Kabel USB do ładowania padów DS4 Kabel sieciowy Instrukcja obsługi Konsola Sony PS4 Slim 1tb cuh2116b to konsola w kompaktowym, odchudzonym wydaniu, która oferuje graczom niesamowite doznania podczas gier. Zastosowana w konsoli technologia HDR pozwala uzyskać dostęp do żywych, jasnych kolorów, dzięki którym odczuwało się będzie jeszcze większą przyjemność z gier i ogólnego korzystania ze sprzętu. Można zaplanować sobie korzystanie z konkretnych gier i aplikacji, udostępniać je znajomym przy pomocy intuicyjnego interfejsu, dostosowanego do potrzeb użytkownika.
Więcej
Zwiń
Zamów FIFA 22, a otrzymasz dodatkową zawartość:

Powered by Football™ – EA SPORTS™ FIFA 22 jeszcze bardziej przybliża grę do tego, co widzimy na prawdziwych boiskach, dzięki fundamentalnym ulepszeniom w rozgrywce
i nowemu sezonowi innowacji we wszystkich trybach. Nowe cechy rozgrywki w grze FIFA 22 dają większą przewidywalność w zachowaniu bramkarzy, aby można było mieć większe zaufanie do ostatniej linii obrony, wprowadzają nową fizykę piłki oraz system nagłego zrywania się do biegu lepiej oddający przyśpieszenie najszybszych piłkarzy, a także dodają nowe taktyki ofensywne pozwalające przejąć kontrolę nad sposobem gry zespołu. W trybie kariery możesz spełnić swoje piłkarskie marzenia, stworzyć własny klub od podstaw i poprowadzić go do chwały. VOLTA FOOTBALL nagradza za popisową grę dzięki przebudowanej rozgrywce. Do tego wprowadzamy nowe sposoby zabawy i robienia postępów w kolejnych sezonach.
Więcej
Zwiń
Jedyny mankament to brak odtwarzacza multimediów. Trzeba go doinstalować samodzielnie, podłączając konsolę do internetu.

Opinie - Playstation 4 S