Playstation 4 500Gb - najlepsze oferty

Konsola wydajnościowo taka sama jak zwykłe ps4 natomiast dużo cichsza, lżejsza i pobiera mniej prądu. Nie jestem w stanie uwierzyć że ps4 pro z podkręconą kartą graficzną jest wstanie zaoferować skok jakościowy.
Playstation 4 500Gb w kategorii Konsole do gier. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 14 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zaprojektowana na nowo konsola PlayStation®4!
Najchętniej kupowana konsola w Polsce* ma teraz nowy, smuklejszy wygląd!


Poznaj bardziej smukłe, mniejsze PS4™, które oferuje graczom niesamowite wrażenia z gier. Objętość nowej PS4 jest mniejsza o ponad 30% w porównaniu do poprzednich modeli konsoli, a jej waga została odchudzona o odpowiednio 25% i 16% w porównaniu do pierwszej (seria CUH-1000) i obecnej (CUH-1200) wersji PS4™. Dodatkowo, nowa wersja konsoli PS4™ jest teraz jeszcze bardziej energooszczędna – wykorzystanie energii zredukowano odpowiednio o 34% i 28% w porównaniu do pierwszego i obecnego modelu PS4™.

To jesteś Ty!

Poznajmy się bliżej

Weź udział w imprezowej grze… na swój temat.
Więcej
Zwiń
Nowa dostawa 29 stycznia - decyduje kolejnoc zamówie.

Co znajduje si w opakowaniu z PS4.
System PS4 skupia si na potrzebach graczy — najlepsze i najbardziej wcigajce gry bd dostpne na t wanie platform.

  • System PlayStation 4

  • Kontroler bezprzewodowy DUALSHOCK 4

  • Zestaw suchawkowy mono

  • Przewód zasilajcy

  • Przewód HDMI

  • Przewód USBSystem PlayStation®4 jest najlepszym wyborem dla graczy dziki dynamice grania spoecznociowego. potnemu ukadowi graficznemu oraz szybkiej. inteligentnej personalizacji. zintegrowanym rozwizaniom spoecznociowym. a take innowacyjnym funkcjom pozwalajcym wywietla rozgrywk na drugim ekranie. Poczenie niezrównanych treci. wcigajcych gier. ulubionych aplikacji i materiaów przygotowanych specjalnie dla PlayStation to dowód na to. e PS4 skupia si na potrzebach graczy.
Więcej
Zwiń
Zaprojektowana na nowo, odchudzona i legendarna. Dostarczy każdemu użytkownikowi niesamowitych wrażeń z rozgrywki. Bezprzewodowy kontroler zapewni wygodę oraz pełną kontrolę w rozrywce. Konsola posiada zaawansowany system gier specjalnie zaprojektowany dla graczy, natomiast jej moc jest napędzana przez procesor oraz pamięć, które są 10x szybsze niż te zastosowane w poprzedniej generacji PS3™.

System PS4™ opiera się na potężnym układzie scalonym wyposażonym w osiem rdzeni x86-64, najnowocześniejszym procesorze graficznym 1,84 TFLOPS oraz 8 GB ultraszybkiej wbudowanej pamięci systemowej GDDR5.

Najważniejsze cechy produktu:

PlayStation 4 (PS4) to czwarta z rodziny PlayStation konsola gier wideo firmy Sony Computer Entertainment. Należy do ósmej generacji konsol.

PlayStation 4 została oparta na architekturze procesora x86-64. Konsola jest wyposażona w 8 GB pamięci RAM typu GDDR5.
Więcej
Zwiń

Opinie - Playstation 4 500Gb

Konsola wydajnościowo taka sama jak zwykłe ps4 natomiast dużo cichsza, lżejsza i pobiera mniej prądu. Nie jestem w stanie uwierzyć że ps4 pro z podkręconą kartą graficzną jest wstanie zaoferować skok jakościowy.