Playstatio 4 - najlepsze oferty

Playstatio 4 na Taniomanii. Czerp czystą przyjemność z zakupów dzięki serwisowi Taniomania. Porównuj sklepy i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty


Konsola PlayStation 4 Slim 500GB

  • SYSTEM: PLAYSTATION 4 SLIM Z DYSKIEM TWARDYM 500GB
  • STAN: NOWA

KONSOLE DOSTĘPNE OD RĘKI !!

ZESTAW ZAWIERA:
  • NOWA KONSOLA PLAYSTATION 4 500GB SLIM
  • NOWY ORYGINALNY KONTROLER SONY DUALSHOCK 4 V2
  • NOWY ORYGINALNY HEADSET SONY
  • NOWY ORYGINALNY KABEL DO ŁADOWANIA KONTROLERA DUALSHOCK 4 (MICRO USB)
  • NOWY KOMPLET STANDARDOWEGO OKABLOWANIA (KABEL ZASILAJĄCY)
  • NOWY ORYGINALNY KABEL HDMI 1.4V SONY KOMPATYBILNY Z HDR
  • OFICJALNA GWARANCJA SONY POLSKA
  • POLSKA INSTRUKCJA

Zaprojektowana na nowo konsola PlayStation®4! Najchętniej kupowana konsola w Polsce* ma teraz nowy, smuklejszy wygląd!

Poznaj bardziej smukłe, mniejsze PS4™, które oferuje graczom niesamowite wrażenia z gier.
Więcej
Zwiń
Zamów FIFA 22, a otrzymasz dodatkową zawartość:

Powered by Football™ – EA SPORTS™ FIFA 22 jeszcze bardziej przybliża grę do tego, co widzimy na prawdziwych boiskach, dzięki fundamentalnym ulepszeniom w rozgrywce
i nowemu sezonowi innowacji we wszystkich trybach. Nowe cechy rozgrywki w grze FIFA 22 dają większą przewidywalność w zachowaniu bramkarzy, aby można było mieć większe zaufanie do ostatniej linii obrony, wprowadzają nową fizykę piłki oraz system nagłego zrywania się do biegu lepiej oddający przyśpieszenie najszybszych piłkarzy, a także dodają nowe taktyki ofensywne pozwalające przejąć kontrolę nad sposobem gry zespołu. W trybie kariery możesz spełnić swoje piłkarskie marzenia, stworzyć własny klub od podstaw i poprowadzić go do chwały. VOLTA FOOTBALL nagradza za popisową grę dzięki przebudowanej rozgrywce. Do tego wprowadzamy nowe sposoby zabawy i robienia postępów w kolejnych sezonach.
Więcej
Zwiń
Gamepad Sony DualShock 4Powrót legendy

Kontroler Dualshock 4, najnowsze dzieło firmy Sony, to istny majstersztyk w dziedzinie sprzętu do grania. W pierwszej kolejności w oczy rzuca się elegancki, czarny wygląd, który jednakże na wyglądzie się nie kończy - tworzywo, z którego wykonane zostało urządzenie jest najwyższej klasy. Pad doskonale leży w dłoni, nie powoduje pocenia się dłoni, przez co nie groźne są nam nagłe "poślizgi". Elegancji (i funkcjonalności - o czym za chwile) dodaje mu także rezygnacja ze standardowych przycisków "START" i "SELECT", których miejsce zajął teraz niewielki panel dotykowy.

Funkcjonalny panel dotykowy

Ów panel dotykowy, prócz pełnienia funkcji nieobecnych juz przycisków, służyć może po prostu jako touchpad, urządzenie wskazujące kojarzące się dotychczas jedynie z laptopami.
Więcej
Zwiń

Opinie - Playstatio 4