Playmobile policja - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Playmobile policja w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 40 produktów - zobacz najlepsze oferty
PLAYMOBIL - 70066 - Porsche 911 - Carrera 4S - POLICJA
Najnowszy, mega szybki samochód policyjny to ułatwienie pracy dla każdego stróża prawa. Pojazdem porusza się wyspecjalizowana grupa mundurowych, którzy przepisy prawa znają na pamięć.
Samochód marki Porsche 911 Carrera 4S to pojazd, o którym marzy każda jednostka specjalna. Wyposażony w nowoczesne efekty świetlne zarówno na zewnątrz jak i w środku pojazdu, Porsche robi wrażenie na każdym uczestniki ruchu drogowego. Sygnał świetlny i dźwiękowym to absolutne must have każdego pojazdu policyjnego - ułatwia poruszanie się po jezdni, usprawnia pościg za przestępcami oraz działa prewencyjnie - w otoczeniu takiego pojazdu każdy potencjalny pirat drogowy zaczyna przestrzegać przepisów.
Srebrny samochód został oznaczony policyjnymi grafikami. ,,Kogut" na dachu radiowozu zaświeca się w odpowiednim momencie, a dołączone do zestawu akcesoria uatrakcyjniają odgrywanie tematycznych scenek.
Więcej
Zwiń
PLAYMOBIL 6919 City Action - KOMISARIAT POLICJI Z WIĘZIENIEM Seria Playmobil City Action powstała z myślą o małych obrońcach prawa, ratownikach, opiekunach miast i jego mieszkańców! Linia policyjna cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem wśród małych policjantów, a zabawa w łapanie złodziei i bandytów to zazwyczaj ich ulubione zajęcie.

Olbrzymi zestaw Komisariat policji z więzieniem to wiele atrakcji i pomysłów na policyjną zabawę w jednym miejscu. Nowoczesny, bogato wyposażony budynek prezentuje się doskonale, wzbudza podziw i respekt wśród mieszkańców miasta i przestępców. Znajdziemy w nim przestrzeń biurową, pokój przesłuchań, cele więzienne, składzik broni, lądowisko dla helikoptera, wieżę kontrolną i wiele akcesoriów tematycznych. Wykorzystaj nowoczesny sprzęt z zaawansowanym oprogramowaniem, aby szybciej analizować materiał dowodowy i skuteczniej ścigać przestępców.
Więcej
Zwiń

Opinie - Playmobile policja