Platinium - najlepsze oferty

Platinium już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla ciebie i zamów na Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 868 produktów - zobacz najlepsze oferty
Panele podłogowe PROGRESS - kolekcja dostępna jest w dwóch rodzajach powierzchni: odzwierciedlajcących pory drewna oraz ręcznie struganego drewna. Kolory Jabłoni Górskiej, Dębów Retro, Paryskiego i Oklahoma nadają się szczególnie do wnętrz nowoczesnych.INNOWACJA PLATINIUMPanele laminowane są popularną okładziną podłogową, którą znamy od ponad 30 lat. Jednak pierwsze panele podłogowe nie przypominały tych, które możemy spotkać dziś na rynku. Kronopol, jako lider na branży materiałów drewnopochodnych, aktywnie uczestniczył w ich ewolucji. Poniżej prezentujemy przykłady innowacji podłogowych:Zamki typu Click – Kronopol szybko wdrożył patent firmy Vaelinge, na zamki bezklejowe pozwalające na prosty i skuteczny montaż paneli podłogowych. Rozwiązania były modyfikowane na przestrzeni lat. Najnowszą wersją szybkiego sposobu montażu jest zamek EXPRESS CLICK SYSTEM, który w porównaniu z innymi rozwiązaniami zapewnia największą trwałość i jakość montażu.
Więcej
Zwiń
Panele podłogowe Krono Original...

Natura fascynuje. Z pasji zrodziły się nowe podłogi Platinium. Odmienione, pełne kontrastów, uwodzicielskie. Powiększone kolekcje o inspirujące wzory i kolory, niektóre subtelne, inne intensywne i dojrzałe. Panele laminowane Platinium to nie tylko znakomita jakość, ale również kreująca nastrój i podkreślająca charakter wnętrza kolorystyka. Są bardzo wdzięcznym produktem wykończeniowym do małych pomieszczeń, gdyż dodają wnętrzom lekkości i przestrzenności. To kwintesencja elegancji i wyrafinowanego stylu. Wszystkie podłogi wchodzące w skład marki Platinium gwarantują komfort, trwałość i bardzo dobre właściwości użytkowe. Podłogi te z pewnością spełnią Państwa marzenia i oczekiwania. Niech ta żywiołowa kolekcja nada wnętrzu osobisty charakter, dopasuje je do Państwa własnych wymagań i stylu życia.
Więcej
Zwiń
Panele podłogowe Kronopol Platinium... Panele, w których została zamknięta struktura drewna, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Najnowsza linia, w której każdy panel nawiązuje do innego zapachu, smaku czy wyglądu, nadaje podłodze niepowtarzalny charakter. Ten szeroki wachlarz ulotnych emocji zaklęty został w specjalnej strukturze paneli, stanowiąc razem doskonale harmonijną kompozycję. Aurum powstało, by cieszyć zmysły i podkreślić indywidualny charakter każdego domu. Dla każdego z nas dom to coś więcej niż cztery ściany, to miejsce, w którym rodzą się wspomnienia i emocje. Poprzez najnowszą markę paneli - Aurum - odzwierciedlającą 5 zmysłów i 5 wyjątkowych kolekcji, chcielibyśmy, aby każdy użytkownik mógł odwołać się do indywidualnych wspomnień. Aurum to kwintesencja wszystkich zmysłów. Kilka słów o kolekcji Blackpool: Kolekcja szerokich paneli podłogowych SWISS KRONO Blackpool pozwala zaaranżować niezwykle awangardową podłogę.
Więcej
Zwiń

Opinie - Platinium