Pirelli P7 205/55R16 91V - najlepsze oferty

Mieszkam w UK wiec na autostradzie spedzam wiekszosc drogi, ktora pokonuje i na mokrej nawierzchni nie trzymają sie tak jak powinne mimo ze sa prawie nowe. I sa dosyc glosne. Na oponach continental sportcontact 2 ktore maja 4 mm jest lepsze odprowadzanie wody niz na nowych p7. Ale mim wszystko sa lepsze niz jakies SAVA NOKIAN AVON KLEBER itp
Pirelli P7 205/55R16 91V w kategorii Opony letnie (Motoryzacja). Na taniomania.pl znajdziesz wszystko to, co potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych jest specjalnie dla Ciebie. Najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4 produkty - zobacz najlepsze oferty
Cinturato™ P7, Zielona rewolucja spotyka się z dziedzictwem Osiągów. Cinturato™ P7 to efekt filozofii "Zielonych Osiągów", zupełnie nowego nastawienia do rozwoju współczesnej gamy opon, oferujących perfekcyjną synergię w zakresie: - Osiągów - Bezpieczeństwa - Radości z jazdy - Wrażliwości na środowiskoCINTURATO™ P7™ to pierwsza opona, stworzona w ramach gamy “Green Performance”, która spełnia współczesne oczekiwania kierowców i rynku motoryzacyjnego: konieczność ograniczenia szkodliwego wpływu na środowisko naturalne, przy zachowaniu maksymalnych osiągów i parametrów bezpieczeństwa. Zwycięzca prestiżowych testów magazynów motoryzacyjnych oraz ADAC w roku 2010ENERGETYCZNA™ WYDAJNOŚĆ:Ogranicza zużycie paliwa i zmniejsza emisję CO2. CZYSTE POWIETRZE:Wykonana z proekologicznych materiałów, które minimalizują niekorzystny wpływ na środowisko naturalne, zarówno na etapie produkcji, jak i przez cały okres eksploatacji opony.
Więcej
Zwiń
Zaprojektowane z myl o nowoczesnych samochodach, o redniej i wysokiej mocy.

Opony P7 charakteryzuj si skutecznym odprowadzaniem wody i bezpieczn jazd na mokrej nawierzchni, precyzyjnym pokonywaniem zakrtw oraz bezpieczestwem podczas hamowania. Cechy te nie zmieniaj si wraz z uytkowaniem opony. Wzr bienika: asymetryczna rzeba bienika charakteryzuje si litym pasem zewntrznym, zwikszajcym przyczepno do nawierzchni i precyzj prowadzenia samochodu. Drobne, zaokrglone nacicia w czci rodkowej bienika, znacznie zmniejszaj haas toczenia si opony. Cztery rowki wzdune gwarantuj efektywne odprowadzenie wody na mokrych nawierzchniach. Atrakcyjny wzr bienika P7 czy styl z agresywnym wygldem. Opona zostaa zaprojektowana, by uatwia prowadzenie na kadej nawierzchni - podczas jazdy, hamowania i w najtrudniejszych zakrtach.
Więcej
Zwiń
Przyjazna środowisku naturalnemu, opona z serii “Green Performance” przeznaczona do kompaktowych pojazdów miejskich.Elegancka i wyrafinowana - CINTURATO™ P1™ VERDE jest pierwszorzędnym wyborem dla miejskiego transportu samochodowego. CINTURATO™ P1™ VERDE powstała w oparciu o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie projektowania opon, z sukcesem przetestowane już wcześniej na oponach o najwyższych osiągach. ENERGETYCZNA™ WYDAJNOŚĆ:Ogranicza zużycie paliwa i zmniejsza emisję CO2. CZYSTE POWIETRZE:Wykonana z proekologicznych materiałów, które minimalizują niekorzystny wpływ na środowisko naturalne, zarówno na etapie produkcji, jak i przez cały okres eksploatacji opony. WYSOKIE PRZEBIEGI:Opona zapewnia dłuższe przebiegi przy utrzymaniu wysokich osiągów i parametrów bezpieczeństwa. NISKI POZIOM HAŁASU:Opona zgodna z europejskimi normami na rok 2012, co przekłada się w znaczącym stopniu na komfort jazdy.
Więcej
Zwiń

Opinie - Pirelli P7 205/55R16 91V

Mieszkam w UK wiec na autostradzie spedzam wiekszosc drogi, ktora pokonuje i na mokrej nawierzchni nie trzymają sie tak jak powinne mimo ze sa prawie nowe. I sa dosyc glosne. Na oponach continental sportcontact 2 ktore maja 4 mm jest lepsze odprowadzanie wody niz na nowych p7. Ale mim wszystko sa lepsze niz jakies SAVA NOKIAN AVON KLEBER itp