Pirelli P7 205/55R16 91V - najlepsze oferty

Myślę że to naprawde wartościowy produkt warty nabycia.Te opony są bardzo wytrzymałe, mają solidną konstrukcję i łatwość przczepiqenia też mają świetną. Oprócz tego som bardzo ładne i uważam je za prawdziwy orginał opon letnich. Gorąco polecam do kupna.
Pirelli P7 205/55R16 91V w kategorii Opony letnie (Motoryzacja). Na taniomania.pl znajdziesz wszystko to, co potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych jest specjalnie dla Ciebie. Najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4 produkty - zobacz najlepsze oferty
Cinturato™ P7, Zielona rewolucja spotyka się z dziedzictwem Osiągów. Cinturato™ P7 to efekt filozofii "Zielonych Osiągów", zupełnie nowego nastawienia do rozwoju współczesnej gamy opon, oferujących perfekcyjną synergię w zakresie: - Osiągów - Bezpieczeństwa - Radości z jazdy - Wrażliwości na środowiskoCINTURATO™ P7™ to pierwsza opona, stworzona w ramach gamy “Green Performance”, która spełnia współczesne oczekiwania kierowców i rynku motoryzacyjnego: konieczność ograniczenia szkodliwego wpływu na środowisko naturalne, przy zachowaniu maksymalnych osiągów i parametrów bezpieczeństwa. Zwycięzca prestiżowych testów magazynów motoryzacyjnych oraz ADAC w roku 2010ENERGETYCZNA™ WYDAJNOŚĆ:Ogranicza zużycie paliwa i zmniejsza emisję CO2. CZYSTE POWIETRZE:Wykonana z proekologicznych materiałów, które minimalizują niekorzystny wpływ na środowisko naturalne, zarówno na etapie produkcji, jak i przez cały okres eksploatacji opony.
Więcej
Zwiń
Zaprojektowane z myl o nowoczesnych samochodach, o redniej i wysokiej mocy.

Opony P7 charakteryzuj si skutecznym odprowadzaniem wody i bezpieczn jazd na mokrej nawierzchni, precyzyjnym pokonywaniem zakrtw oraz bezpieczestwem podczas hamowania. Cechy te nie zmieniaj si wraz z uytkowaniem opony. Wzr bienika: asymetryczna rzeba bienika charakteryzuje si litym pasem zewntrznym, zwikszajcym przyczepno do nawierzchni i precyzj prowadzenia samochodu. Drobne, zaokrglone nacicia w czci rodkowej bienika, znacznie zmniejszaj haas toczenia si opony. Cztery rowki wzdune gwarantuj efektywne odprowadzenie wody na mokrych nawierzchniach. Atrakcyjny wzr bienika P7 czy styl z agresywnym wygldem. Opona zostaa zaprojektowana, by uatwia prowadzenie na kadej nawierzchni - podczas jazdy, hamowania i w najtrudniejszych zakrtach.
Więcej
Zwiń

Opinie - Pirelli P7 205/55R16 91V

Myślę że to naprawde wartościowy produkt warty nabycia.Te opony są bardzo wytrzymałe, mają solidną konstrukcję i łatwość przczepiqenia też mają świetną. Oprócz tego som bardzo ładne i uważam je za prawdziwy orginał opon letnich. Gorąco polecam do kupna.