Pirelli P7 205/55R16 91V - najlepsze oferty

Pirelli P7 205/55R16 91V w kategorii Opony letnie (Motoryzacja). Na taniomania.pl znajdziesz wszystko to, co potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych jest specjalnie dla Ciebie. Najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4 produkty - zobacz najlepsze oferty
Cinturato™ P7, Zielona rewolucja spotyka się z dziedzictwem Osiągów. Cinturato™ P7 to efekt filozofii "Zielonych Osiągów", zupełnie nowego nastawienia do rozwoju współczesnej gamy opon, oferujących perfekcyjną synergię w zakresie: - Osiągów - Bezpieczeństwa - Radości z jazdy - Wrażliwości na środowiskoCINTURATO™ P7™ to pierwsza opona, stworzona w ramach gamy “Green Performance”, która spełnia współczesne oczekiwania kierowców i rynku motoryzacyjnego: konieczność ograniczenia szkodliwego wpływu na środowisko naturalne, przy zachowaniu maksymalnych osiągów i parametrów bezpieczeństwa. Zwycięzca prestiżowych testów magazynów motoryzacyjnych oraz ADAC w roku 2010ENERGETYCZNA™ WYDAJNOŚĆ:Ogranicza zużycie paliwa i zmniejsza emisję CO2. CZYSTE POWIETRZE:Wykonana z proekologicznych materiałów, które minimalizują niekorzystny wpływ na środowisko naturalne, zarówno na etapie produkcji, jak i przez cały okres eksploatacji opony.
Więcej
Zwiń
Przyjazna środowisku naturalnemu, opona z serii “Green Performance” przeznaczona do kompaktowych pojazdów miejskich.Elegancka i wyrafinowana - CINTURATO™ P1™ VERDE jest pierwszorzędnym wyborem dla miejskiego transportu samochodowego. CINTURATO™ P1™ VERDE powstała w oparciu o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie projektowania opon, z sukcesem przetestowane już wcześniej na oponach o najwyższych osiągach. ENERGETYCZNA™ WYDAJNOŚĆ:Ogranicza zużycie paliwa i zmniejsza emisję CO2. CZYSTE POWIETRZE:Wykonana z proekologicznych materiałów, które minimalizują niekorzystny wpływ na środowisko naturalne, zarówno na etapie produkcji, jak i przez cały okres eksploatacji opony. WYSOKIE PRZEBIEGI:Opona zapewnia dłuższe przebiegi przy utrzymaniu wysokich osiągów i parametrów bezpieczeństwa. NISKI POZIOM HAŁASU:Opona zgodna z europejskimi normami na rok 2012, co przekłada się w znaczącym stopniu na komfort jazdy.
Więcej
Zwiń
Pirelli P7 to opona klasy premium (wysokiej) na sezon letni. Pirelli to znany producent opon segmentu Ultra High Performance. Opona Pirelli P7 została wyposażona w nowoczesny, asymetryczny bieżnik, który gwarantuje bezpieczną i komfortową jazdę, nawet przy dużej prędkości. Do jej produkcji zastosowano innowacyjne materiały i zaawansowane technologie. Dzięki temu zapewnia przyczepność i kierowalność na każdym rodzaju nawierzchni. Jest przy tym wysoce odporna na zużycie. Opona Pirelli P7 została opracowana na bazie technologii STEP (Safety from Technically Engineered Profile - Bezpieczeństwo z Technicznie Opracowanego Przekroju Opony). Bieżnik składa się z “bazy i nakładki”, które gwarantują odpowiednią sztywność podczas sportowej jazdy. W ten sposób uzyskano większą sprawność zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni.
Więcej
Zwiń