Amica - Piekarniki - najlepsze oferty

Piekarnik szybko się nagrzewa. Ładny design, dobrze prezentuje się w jasnej kuchni. Prosty w obsłudze. Chowane pokrętła to dobry pomysł.
Produkty Amica w kategorii Piekarniki (AGD do zabudowy). Największy wybór z oferty Amica, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 169 produktów - zobacz najlepsze oferty
PIEKARNIK DO ZABUDOWY EB6521 FUSION z emalią łatwoczyszczącą Easy Clean Sprawdź, co możesz zyskać, wybierając piekarnikAMICA EB6521 FUSION Z EMALIĄ ŁATWOCZYSZCZĄCĄ EASY CLEAN BEZPIECZEŃSTWO Chłodny front (3 szyby) Jeszcze niższa temperatura drzwi piekarnika, dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich najbliższych. Drabinki boczne Wygodne i stabilne wysuwanie blach, dzięki drabinkom ze stali nierdzewnej! DESIGN Przepisy na drzwiach Teraz możesz mieć ulubione przepisy zawsze pod ręką! Chowane pokrętła Nowy charakter Twojej kuchni i łatwe czyszczenie urządzenia, dzięki chowanym pokrętłom. TECHNOLOGIA Programator Ts Możliwość pełnego sterowania urządzeniem, dzięki zastosowaniu programatora sensorowego Ts. Szybki nagrzew Pozwala na osiągnięcie pożądanej temperatury w jak najkrótszym czasie. KOMFORT Emalia łatwoczyszcząca Easy Clean Wyjątkowa estetyka wnętrza piekarnika i wygoda jego czyszczenia, dzięki Emalii łatwoczyszczącej Easy Clean.
Więcej
Zwiń
Piekarnik elektryczny z firmy AMICA w klasie A z wyświetlaczem LCD. Posiada 11 funkcji pieczenia. Urządzenie wyposażone jest w nowoczesny system chłodzenia i równomierne pieczenie na kilku poziomach. Zastosowane technologie i rozwiązania ułatwią nie tylko przygotowanie potraw ale również utrzymanie urządzenia w czystości.
Więcej
Zwiń
Piekarnik elektryczny do zabudowy o szerokości 60 cm, w klasie energetycznej A+, sterowany elektronicznie o pojemności 77 l. Model ten posiada 11 funkcji. Te funkcje, które posiada piekarnik są to: blokada rodzicielska, blokada programatora, przepisy na drzwiach, czyszczenie pyrolityczne.
Więcej
Zwiń

Opinie - Amica - Piekarniki

Piekarnik szybko się nagrzewa. Ładny design, dobrze prezentuje się w jasnej kuchni. Prosty w obsłudze. Chowane pokrętła to dobry pomysł.