Piana - najlepsze oferty

Piana już od 15 zł ➤ Wybrane produkty na Taniomania.pl. Poznaj popularne oferty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie w dobrej cenie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Czy to dzięki funkcji One-Touch Cappuccino, która pozwala przyrządzić takie modne specjały jak latte macchiato, flat white i cappuccino, czy też Procesowi Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®), który optymalizuje czas ekstrakcji i pozwala w krótkim czasie wydobyć pełną głębię aromatu kawy – wyposażony w najnowsze technologie JURA, nowy ekspres do kawy E8 wyczarowuje imponującą liczbę specjałów kawowych za naciśnięciem jednego przycisku.

Umieszczone z przodu przyciski oraz nowoczesny wyświetlacz TFT sprawiają, że obsługa ekspresu jest dziecinnie prosta. Zaś o utrzymanie najwyższego poziomu higieny dbają wbudowane programy konserwacyjne, jak również nowy, wymienny dozownik mleka.

Filtr CLARIS Smart dostarcza czystą wodę gwarantującą nieskazitelny smak. Jeszcze nigdy stosowanie filtra nie było prostsze, ponieważ teraz jest on wykrywany automatycznie przez inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.©).
Więcej
Zwiń
Ekspres do kawy JURA E60 Piano Black TFT AromaG3 Indywidualnie Dobrane Diety Gratis Kolorowy wyświetlacz dla łatwej obsługi Główne funkcje ekspresu: Kawy czarne TAK Kawy mleczne TAK Funkcja One Touch NIE Pobór samego mleka TAK System P.E.P. TAK Maksymalna moc kawy 16g Wyświetlacz Kolorowy TFT Co wyróżnia ekspres do kawy JURA E60 Piano Black? Intensyfikacja Nuty Smakowej Kawy Espresso P.E.P.© Najważniejszym elementem dla uzyskania głębokiego i wyrazistego smaku kawy jest sposób jej przyrządzania. Firma JURA udoskonaliła proces parzenia kawy espresso zupełnie od podstaw. Specjały kawowe przyrządzane w ekspresie JURA E60 w pełni dorównują jakości znanej bywalcom kawiarni. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.
Więcej
Zwiń
Jura D60 to nowoczesny ekspres do użytku domowego!

Zalety ekspresu Jura D60:

  • Poczuj się jak w kawiarni! - Idealne cappuccino w Twoim domowym zaciszu.
  • Wygodna i niezwykle prosta obsługa za pomocą pokrętła.
  • Doskonała jakość w niskiej cenie!
  • Wydobądź najlepszy smak kawy dzięki systemowi pulsacyjnej ekstrakcji P.E.P.
  • Wzbogać swoją kuchnię o ekspres o klasycznym designie, zinterpretowanym na nowo!
  • Kompaktowe wymiary powodują, że ekspres Jura D60 zmieści się nawet w najmniejszej kuchni!
  • Wyjątkowy smak kawy w Twojej filiżance, dzięki wbudowan
Więcej
Zwiń
Co tu piać Ci co szukają wiedza wszystko prawie wszystko. Minusy są a mianowicie jest głośno jak ekspres stoi w koncie kuchni. Tacka się rysuje od ostrych filiżanek od spodu wiec zalecane gładkie i po sprawie. Filtr co 50 l do wymiany wiec często. I tu minusy się kończą. Plusów jest tak wiele że brak słów. Najlepsze to ze z taniej kawy nawet wyciśnie coś pysznego wiec super. Po za tym Śliczny estetyczny jakość Premium.

Opinie - Piana