Perfume - najlepsze oferty

Perfume na Taniomania.pl. Znajdź to czego szukasz w najlepszej cenie! Porównuj oferty w sklepach i wybieraj najmodniejsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 860 produktów - zobacz najlepsze oferty
JulieProwokująca, ponadczasowa woda perfumowana Juliette Has a Gun Not a Perfume to łagodny zapach odpowiedni szczególnie do codziennego użytku. Ten nie-perfumowany zapach został wprowadzony na rynek w 2010 roku, kluczowym składnikiem jest C16H28 Ambroxan. Ten wyjątkowy, czysty i niezwykły zapach będzie szczególnie popularny wśród kobiet, które chcą być wyjątkowe.tte Has a Gun Not a Perfume EDP W 100 ml
Więcej
Zwiń
„Jak mógłbym któregoś dnia nie rzucić wyzwania naszemu bestsellerowi, NOT a perfume? Cały czas szukam innowacji, które poruszą świat perfum. Tak właśnie wpadłem na pomysł, aby stworzyć intensywniejszą wersję Not A Perfum. Jest dokładnie tak wybuchowa, jak wskazuje na to jej nazwa! Dzięki stężeniu 20% osiągamy olfaktoryczną siłę esencji”. Romano Ricci Dokładny jak NOT a perfume – ale w wysokiej dawce! Zapach, który zadowoli wszystkich miłośników NOT a perfume! Jeśli chcesz jeszcze intensywniej poczuć NOT a perfume, teraz jest na to właściwy moment. Oczywiście, w dalszym ciągu jest to ten sam, czysty, elegancki i świeży zapach, teraz jeszcze mocniejszy!
Więcej
Zwiń
Poczuj jak lekkość kwiatowych płatków unosi Cię nad codziennością pełną obowiązków. Pozwala sięgnąć nieba i niezwykłej energii słońca. Woda perfumowana Eyfel Perfume W-149 to cudowna kompozycja pełna radości, idealna na każdą okazję i każdy czas. Kwiat pomarańczy przyciąga Twoją uwagę. Niebywała estetyka i woń wypełniona witalnością sprawia, że czujesz się błogo w jego towarzystwie. Obserwujesz rzeczywistość dziejącą się dookoła i postanawiasz zostać. Delektujesz się trwającą chwilą i kwiatami śliwy. Delikatnie falują na wietrze i kołyszą Twoje zmysły. Nasturcja podkreśla piękno tego momentu i ubiera Cię w niekończące się szczęście. Wybierz życie pełne lekkości i uśmiechu, usłane kwiatowymi dywanami. Woda perfumowana Eyfel Perfume W-149 to doskonały wybór dla Ciebie. Sposób użycia: Rozpyl na skórę.
Więcej
Zwiń
Bardzo trwały zapach w pełnym bukiecie. Polecam gorąco,

Opinie - Perfume