Pchacz - najlepsze oferty

Pchacz na Taniomanii już od 49,90 💲 Sprawdź atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie i kup najtaniej.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1126 produktów - zobacz najlepsze oferty
Pchacz z fotelem Smily Play Wygodny Miś 1/3 odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia ćwiczy sprawność i precyzję ciała. efekty dźwiękowe i świetlne Zabawka kryjąca w sobie wiele niespodzianek! Fotel i pchacz wygodny Miś firmy Smily Play jest idealnym towarzyszem w trakcie nauki stabilnego chodzenia. Żywe kolory i kształt znanego dzieciom zwierzątka zachęcą do aktywności oraz sprawią, że wyprawy staną się jeszcze przyjemniejsze i ciekawsze. Radosna zabawa dla dziecka, wygoda dla rodziców. Miś Fotel zapewni dziecku bezpieczną siedzącą postawę podczas zabawy lub karmienia. Da solidne oparcie przy stawianiu pierwszych kroków. Panel aktywizujący łatwo wyjąć z zabawki i bawić się w wózku lub łóżeczku. Rodzic w prosty sposób zmieni funkcję zabawki lub złoży ją, kiedy jest nieużywana. Rozwijaj się i rośnij z Wygodnym Misiem! Wygodny Miś rośnie razem z dzieckiem, wspiera jego harmonijny rozwój. Wspomaga rozwój małej i dużej motoryki (ćwiczy sprawność rąk i całego ciała).
Więcej
Zwiń
Bounce Trzy rodzaje frajdy w jednej zabawce dajand#261; radoand#347;and#263; do potand#281;gi trzeciej Bounce band#281;dzie towarzyszyand#322; dziecku w kolejnych etapach nauki chodzenia. Nie zastand#261;pi ich, ale wspomoand#380;e samodzielne próby dziecka, motywujand#261;c je w przyjemny sposób. Jako skoczek i chodzik, Bounce jest idealny w pierwszym etapie. Gdy dziecko poczuje siand#281; pewniej, zacznie uand#380;ywaand#263; funkcji pchacza. Staranne wykonanie i wysoka jakoand#347;and#263; materiaand#322;ów gwarantujand#261; dziecku bezpieczeand#324;stwo.
Więcej
Zwiń
Twoje dziecko uczy się chodzić i utrzymywać równowagę? Pchacz gawędziarz to interaktywna zabawka oferowana przez firmę Vtech, która zachęci dzieci do aktywności ruchowej. Dostarcz swemu dziecku zabawkę, która jest połączeniem pchacza i panelu edukacyjnego w jednym. Zabawkę stworzono z myślą o dzieciach w wieku od 9 do 36 miesięcy.

Dziecko może trenować razem z zabawką utrzymanie równowagi, a następnie stawianie pierwszych kroków. Na kołach znajduje się przełącznik regulacji prędkości, aby dostosować ją do tempa naszego urwisa. Zabawką dziecko może bawić się również na siedząco, ponieważ panel edukacyjny można zdjąć w każdej chwili, dzięki czemu staje się osobną zabawką.

Gawędziarz zadziwi efektami świetlnymi oraz melodyjkami i rymowankami towarzyszącymi podczas wspólnej zabawy.
Więcej
Zwiń
Łatwy montaż. Dziecko zainteresowane zabawką,

Opinie - Pchacz