Parkingi garaże i tory wyścigowe dla ucznia - najlepsze oferty

Parkingi garaże i tory wyścigowe, wersja: Dla ucznia. Najlepsze zabawki w sieci znajdziesz na Taniomania.pl. W kategorii Parkingi garaże i tory wyścigowe znajdziesz produkty - Dla ucznia (wersja).
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 183 produkty - zobacz najlepsze oferty
Zestawy do rozbudowy Hot Wheels Track Builder Unlimited umożliwiają kreatywną zabawę poprzez rozbudowę i łączenie istniejących zestawów. Wielofunkcyjne elementy mogą być stosowane w różnych kombinacjach – zabawa wyzwala kreatywność i zachęca do podejmowania kolejnych wyzwań.
Więcej
Zwiń
Zestaw do zabawy Potrójna Pętla ​Hot Wheels Track BuilderGLC96 to wyścigowe emocje w dużej skali! Trzy różnej wielkości pętle kaskaderskie zapewniają potrójnie lepszą zabawę. To pierwsza w historii Hot Wheels sztuczka kaskaderska na potrójnej pętli z epickim skokiem! Czy uda Ci się pokonać wszystkie pętle i wskoczyć do pojemnika? Rywalizuj z przyjaciółmi lub trenuj solo! Wielofunkcyjne elementy mogą być stosowane w różnych kombinacjach – zabawa wyzwala kreatywność i zachęca do podejmowania kolejnych wyzwań. Zestaw składa się, co ułatwia jego przenoszenie i przechowywanie. W zestawie znajduje się jeden pojazd Hot Wheels. Inne zestawy sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.
Więcej
Zwiń
HOT WHEELS ZESTAW STARCIE Z REKINEM BGK04

Stan: Nowy

Hot Wheels - Zestaw Zmieniający Kolor - Starcie z Rekinem Samochodziki Hot Wheels Color Shifters zmieniają kolor! Teraz możesz obserować ten proces podczas jazdy autka. Czy Twój pojazd potrafi czmychnąć przed miażdżącymi szczękami rekina? Zabawa z tym torem to mnóstwo niespodzianek i jeszcze więcej akcji! Do dwóch zbiorników wlej ciepłą i zimną wodę, aby zobaczyć kolorową transformację. Kiedy autko wjedzie do wody - zmieni swoją barwę. W zestawie znajduje się samochodzik Hot Wheels zmieniający kolor (może się różnić od tego na zdjęciu). Długość samochodziku: ok 7 cm. W zestawie: - tor z rekinem - zbiornik na wodę - samochodzik Color Shifters - inne akcesoria Producent: Mattel Seria: Hot Wheels Color Shifters Numer katalogowy: Bgk04 Wiek dziecka: 4+ Wymiary opakowania: 38 cm x 30 cm x 7 cm
Więcej
Zwiń