Paperwhite - najlepsze oferty

Idealny produkt dla mnie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam innym
Paperwhite na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 749 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kindle Paperwhite 4. Po prostu czytaj! Niezwykle lekki i poręczny czytniki e-booków Najwyższej jakości ekran e-ink - jak prawdziwy papier! Łączność Wi-Fi - pobieraj książki i zarządzaj biblioteką! Wodoodporna obudowa IPX8 - jeszcze większe możliwości! Ekran odporny na zarysowania - pełne bezpieczeństwo Czytaj, gdzie tylko zechesz Kinde Paperwhite to nowoczesny i doskonale zaprojektowany czytnik e-booków, który zachwyci nawet najbardziej wymagających i doświadczonych czytelników. Ogromnym atutem nowego modelu Paperwhite'a jest jego waga - 182 g, znacząco mniej niż poprzednia wersja. Dzięki temu nowy Kindle Paperwhite to urządzenie wyjątkowo mobilne. Włóż go do plecaka, lub torebki, i rozkoszuj się pasjonującą lekturą gdzie tylko zechcesz! Paperwhite wygodnie leży w dłoni i nie męczy ręki nawet przy długim czytaniu.
Więcej
Zwiń
  • Czas ładowania: 4 h
  • Czas pracy na baterii: Do 6 tygodni pracy (przy 30 minutowym, codziennym czytaniu, jasność 10 pkt)
  • Dodatkowe informacje: 300 PPI
  • Dodatkowe informacje: Z reklamami
  • Dołączone akcesoria: Skrócona instrukcja obsługi, kabel USB
  • Grubość: 9.1 mm
  • Ilość poziomów szarości: 16
  • Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjn
Więcej
Zwiń
Kindle Paperwhite 4. Najwyższa jakość - bez reklam. Niezwykle lekki i poręczny czytniki e-booków Najwyższej jakości ekran e-ink - jak prawdziwy papier! Łączność Wi-Fi - pobieraj książki i zarządzaj biblioteką! Wodoodporna obudowa IPX8 - jeszcze większe możliwości! Ekran odporny na zarysowania - pełne bezpieczeństwo Czytaj, gdzie tylko zechesz Kinde Paperwhite to nowoczesny i doskonale zaprojektowany czytnik e-booków, który zachwyci nawet najbardziej wymagających i doświadczonych czytelników. Ogromnym atutem nowego modelu Paperwhite'a jest jego waga - 182 g, znacząco mniej niż poprzednia wersja. Dzięki temu nowy Kindle Paperwhite to urządzenie wyjątkowo mobilne. Włóż go do plecaka, lub torebki, i rozkoszuj się pasjonującą lekturą gdzie tylko zechcesz! Paperwhite wygodnie leży w dłoni i nie męczy ręki nawet przy długim czytaniu.
Więcej
Zwiń

Opinie - Paperwhite

Idealny produkt dla mnie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam innym