Paperwhite - najlepsze oferty

Paperwhite na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 547 produktów - zobacz najlepsze oferty
Amazon Kindle Paperwhite 3 z reklamami

Najnowszy Kindle Paperwhite 3 jest jednym z najczęściej wybieranych czytników w Polsce.

Model ten posiada podświetlenie oraz wyróżnia się dwa razy ostrzejszym ekranem od swojego poprzednika.

  • Najnowsza wersja Paperwhite


  • Ekran Carta - 300 ppi


  • Rozdzielczość 1448x1072


  • Nowa czcionka Bookerly


  • Podświetlenie


  • Polska instrukcja obsługi


  • Kolor czarnyJeszcze ostrzejszy obraz

Oferując dwa razy więcej pikseli od swojego poprzednika, model Paperwhite 3 wyróżnia się jeszcze lepszą jakością obrazu. Korzystanie z czytnika jest porównywalne do czytania papierowej książki. Zamontowany ekran E-ink Carta pozwala na wielogodzinne korzystanie bez obaw o zmęczenie wzroku.
Więcej
Zwiń
Kindle Paperwhite 4. Czytaj bez reklam. Urządzenie ważące 182 gram, wyraźnie lżejsze od swojego poprzednika. Wysoka rozdzielczość 300 ppi pozwala na lekturę porównywalną do czytania prawdziwej książki. Pobierz całą bibliotekę dzięki łączności Wi-Fi. Wodoodporność IPX8 pozwalająca na zanurzenie do dwóch metrów na maksymalnie godzinę. Ekran został zrównany z ramką, tak jak w modelu Oasis i jest bardziej odporny na zarysowania. Cała biblioteka w Twojej kieszeni Czytnik Kindle Paperwhite zachwyci Cię swoimi skromnymi wymiarami i nowoczesnym designem. Jego ważąca jedynie 182 g konstrukcja (wyczuwalnie lżejsza w stosunku do poprzedniej generacji!) sprawi, że zawsze i wszędzie będziesz mieć przy sobie te książki, których potrzebujesz. Trzymanie czytnika w jednej ręce to sama przyjemność. Jak tradycyjna książka Dzięki technologii e-ink efekty czytania są dla oka niemal takie same, jak w przypadku tradycyjnych książek.
Więcej
Zwiń
Kindle Paperwhite 3. Żadnych reklam. Urządzenie ważące zaledwie 205 gram. Matowy ekran pozwala na lekturę porównywalną do czytania prawdziwej książki. Pobierz całą bibliotekę dzięki łączności Wi-Fi. Pojemnośc pozwalająca na trzymanie na czytniku nawet 1000 książek. Cała biblioteka w Twojej kieszeni Czytnik Kindle Paperwhite zachwyci Cię swoimi skromnymi wymiarami i nowoczesnym designem. Jego ważąca jedynie 205 g konstrukcja sprawi, że zawsze i wszędzie będziesz mieć przy sobie te książki, których potrzebujesz. Trzymanie czytnika w jednej ręce to sama przyjemność. Jak tradycyjna książka Dzięki technologii e-ink efekty czytania są dla oka niemal takie same, jak w przypadku tradycyjnych książek. Matowy ekran odbija światło dokładnie tak, jak zwykły papier, dzięki czemu możesz korzystać z czytnika przy słonecznym oświetleniu: np. na plaży. Dotykowy ekran sprawi, że obsługa czytnika jest łatwa, intuicyjna i niezwykle komfortowa.
Więcej
Zwiń

Opinie - Paperwhite