Palau - najlepsze oferty

Palau na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 338 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wentylator łazienkowy Silent Design 100CZ - wersja podstawowa . Wentylator Silent Design to nowa odsłona jednego z najcichszych wentylatorów na rynku. Pełna fasada idealnie maskuje strefę zabrudzenia. Silent może być montowany w suficie i ścianie. CZ - Model podstawowy. Wydatek 80m3/h, do otworu ɸ 100mm. Wentylator włączany razem z oświetleniem lub osobnym włącznikiem na ścianie. Po wyłączeniu wentylator przestaje pracować. Zasilanie przewodem 2 żyłowym. Wentylator nie wymaga uziemienia. Wentylatory Silent Design przeznaczone są do wentylacji pomieszczeń małej i średniej wielkości w szczególności łazienek, WC, kuchni, itp.
Więcej
Zwiń
Kolekcja 1900 to płytki w formacie 20x20 o charakterze rustykalnym. W kolekcji 1900 znajdziemy bardzo szeroką gamę płytek w ciekawych wzorach roślinnych i geometrycznych oraz bardzo rozbudowana kolorystykę płytek. Począwszy od bieli, beżu, różnych odcieni niebieskiego, zieleni, odcieni szarości i czerni, a kończąc na wiecznie modnych płytkach biało czarnych. Seria ta jest uzupełniona o monokolory i płytki narożne, dzięki temu możemy tworzyć ciekawe aranżacje. Wśród płytek z tej kolekcji możemy znaleźć płytki w stylu vintage, rustykalne, patchworkowe. Są to płytki hiszpańskie, jednego z najlepszych producentów płytek ceramicznych na świecie Vives Ceramica. Jakość, wyrafinowane wzornictwo, dbałość o detale i kreowanie nowych trendów to Ich znak rozpoznawczy. Płytki te można położyć w łazience, przedsionku, salonie, korytarzu, czy na ścianie np. jako element dekoracyjny.
Więcej
Zwiń