Palau - najlepsze oferty

Na razie bez zastrzeżeń. Pracuje bardzo krótko (tydzień) ale solidnie wykonany powinien długo służyć.
Palau na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 389 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wentylator łazienkowy Silent Design 100CZ - wersja podstawowa . Wentylator Silent Design to nowa odsłona jednego z najcichszych wentylatorów na rynku. Pełna fasada idealnie maskuje strefę zabrudzenia. Silent może być montowany w suficie i ścianie. CZ - Model podstawowy. Wydatek 80m3/h, do otworu ɸ 100mm. Wentylator włączany razem z oświetleniem lub osobnym włącznikiem na ścianie. Po wyłączeniu wentylator przestaje pracować. Zasilanie przewodem 2 żyłowym. Wentylator nie wymaga uziemienia. Wentylatory Silent Design przeznaczone są do wentylacji pomieszczeń małej i średniej wielkości w szczególności łazienek, WC, kuchni, itp.
Więcej
Zwiń
Wentylatory Silent przeznaczone są do wentylacji pomieszczeń małej i średniej wielkości w szczególności łazienek, WC, kuchni, itp. Seria SILENT DESIGN, dzięki zastosowaniu alternatywnych rozwiązań konstrukcyjnych (mocowania antywibracyjne silnika) charakteryzują się niskim poziomem ciśnienia akustycznego.
Więcej
Zwiń

Opinie - Palau

Na razie bez zastrzeżeń. Pracuje bardzo krótko (tydzień) ale solidnie wykonany powinien długo służyć.