P900 - najlepsze oferty

P900 na Taniomanii. Czerp czystą przyjemność z zakupów dzięki serwisowi Taniomania. Porównuj sklepy i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1719 produktów - zobacz najlepsze oferty
Każdy miłośnik fotografii przyrodniczej i astrofotografii z pewnością zainteresuje się aparatem COOLPIX P900 o rozdzielczości 16 mln pikseli z niewiarygodnym 83-krotnym zoomem optycznym, który pozwoli rejestrować szczegóły niewidoczne gołym okiem. Błyskawiczne fotografowanie dzięki szybkiemu autofokusowi w trybie AF i krótszemu opóźnieniu spustu migawki z jeszcze skuteczniejszym ograniczeniem poruszenia dzięki systemowi optycznej redukcji drgań z podwójną detekcją o efektywności 5 stopni ekspozycji.

Ruchomy monitor i wbudowany wizjer elektroniczny zapewniają elastyczne kadrowanie podczas rejestrowania bogatych w detale zdjęć i filmów Full HD w zakresie ogniskowych superteleobiektywu. Wbudowana obsługa systemów GPS/GLONASS/QZSS pozwala z wysoką dokładnością rejestrować miejsca fotografowania, a dzięki obsłudze technologii Wi-Fi®1 i NFC zrobione zdjęcia można natychmiast udostępniać.
Więcej
Zwiń
Łóżeczko turystyczne - podróżne składane dostępne w 3 kolorach.
Świetnie sprawdza się jako łóżko podróżne, a także może pełnić rolę tradycyjnego łóżeczka domowego.
 • Bardzo solidne i estetyczne wykonanie
 • Usztywniany, składany, miękki materacyk
 • Stabilna konstrukcja
 • Bezpieczne - zaokrąglane narożniki
 • 2 kółka z blokadą pozwalające na swobodne przestawianie łóżeczka
 • Pokrycie łóżeczka wykonane jest z trwałego zmywalnego materiału
 • 2 boki łóżeczka wykonane z siateczki dla lepszej wentylacji
 • Przejrzysta siatka pozwoli dziecku z łatwością obserwować otoczenie
 • Materacyk możesz także stosować jako matę na podłogę dla swojej pociechy
 • Obręcz i konstrukcja obite są miękkim materiałem
 • Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca – idealne do podróży
Wymiary:
- Po rozłożeniu: (wymiary w cm) wys. x szer. x głęb. - 77 x 125 x 71
- Wymiar torby po złożeniu: (wymiary w cm) wys. x szer. x głęb.
Więcej
Zwiń
Łóżeczko turystyczne MOOLINO P900 to wygodne i bezpieczne miejsce do spania i zabawy dla małych dzieci.

Dzięki solidnej konstrukcji oraz użyciu wysokiej jakości materiałów łóżeczko to idealnie sprawdza się zarówno podczas wyjazdów jak i codziennego użytkowania.

W odróżnieniu od tradycyjnych łóżeczek model turystyczny nie posiada twardych elementów o które dziecko może się uderzyć podczas snu lub zabawy. Konstrukcja łóżeczka turystycznego zabezpieczona jest miękkim materiałem a narożniki są zaokrąglone dzięki czemu nie ma potrzeby montowania dodatkowych ochraniaczy.

Ścianki wykonane są z materiału który łatwo utrzymać w czystości a dłuższe boki są z siatki która zapewnia dobrą wentylację oraz pozwala dziecku oglądać świat. Łóżeczko posiada boczne wejście zasuwane na suwak.

W skład zestawu wchodzi miękki materac, który jest usztywniony od spodu aby zapewnić najlepsze warunki do snu dla dzieci.
Więcej
Zwiń
Szału nie ma. Zdjęcia przy dużym zumie nieostre przy słabym świetle tym bardziej. Głośny napęd ZUM zagłusza film. Nie trzyma ostrości podczas nagrywania filmów. Zdjęcia w ruchu lepsze robi SONY H3 - APARAT Z PRZED 10 LAT.

Opinie - P900