P50st50 - najlepsze oferty

P50st50 na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 29597 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zaprojektowana na nowo konsola PlayStation®4!
Najchętniej kupowana konsola w Polsce* ma teraz nowy, smuklejszy wygląd!


Poznaj bardziej smukłe, mniejsze PS4™, które oferuje graczom niesamowite wrażenia z gier. Objętość nowej PS4 jest mniejsza o ponad 30% w porównaniu do poprzednich modeli konsoli, a jej waga została odchudzona o odpowiednio 25% i 16% w porównaniu do pierwszej (seria CUH-1000) i obecnej (CUH-1200) wersji PS4™. Dodatkowo, nowa wersja konsoli PS4™ jest teraz jeszcze bardziej energooszczędna – wykorzystanie energii zredukowano odpowiednio o 34% i 28% w porównaniu do pierwszego i obecnego modelu PS4™.

To jesteś Ty!

Poznajmy się bliżej

Weź udział w imprezowej grze… na swój temat.
Więcej
Zwiń
Fabrycznie nowa konsola, gwarancja producenta 12 miesięcy
W skład zestawu wchodzi:
Konsola Sony PlayStation 4 z dyskiem 500GB Slim
Dwa bezprzewodowe kontrolery Dualshock 4
Przewodowy Headset Sony
Kabel do ładowania kontrolera Dualshock 4
Pełne okablowanie wraz z kablem HDMI​
Najbardziej wydajny systemJeszcze nigdy nie istniał tak zaawansowany system gier, jak PlayStation4. Oszałamiający układ graficzny, niezrównana pamięć dostosowana do potrzeb i procesory z mocą dziesięciokrotnie większą od PlayStation3 — to wszystko dało wielkim umysłom z branży gier nieograniczone możliwości tworzenia większych, śmielszych i bardziej rzeczywistych doznań. Poza wszelkie wyobrażenia.
Więcej
Zwiń
LITTLE TIKES
FABRYKA FONTANN
DUŻY PARK WODNY - STÓŁ WODNY
642296
NOWOŚĆ

Wodny stół "Fabryka fontann" daje wiele możliwości kreatywnej zabawy dla małych odkrywców. Zestaw świetnie sprawdzi się zarówno przy zabawie w pojedynkę, jak i z grupą przyjaciół. Rurki, młynki, lejki, sikawki oraz fantastyczna wodna wieża zachęcą maluchy do zabawy na świeżym powietrzu. Akcesoria skonstruowano tak, by dzieci miały możliwość zmiany ich konfiguracji, co pobudza kreatywne myślenie i rozwija zdolności motoryczne małych inżynierów.
Więcej
Zwiń

Opinie - P50st50