Ostrze - Taniomania.pl - najlepsze oferty

Ostrze na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów, porównaj ceny oraz opinie i wybierz najlepszą ofertę.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty


Gillette Fusion nożyki / ostrza / wkłady
Ilość: 4szt
Zastosowanie: Fusion, Fusion Power
Fabrycznie zapakowaneGillete Fusion dzięki 5 ostrzom umiejscowionym blisko siebie, siła golenia jest rozkładana równomiernie na wszystkie ostrza. Golenie jest tak komfortowe, że nawet ich nie poczujesz . Dodatkowo nowy precyzyjny trymer świetnie radzi sobie z trudno dostępnymi miejscami. Dzięki niemu dojdziesz do trudno dostępnych miejsc na twarzy. Wkłady Gillette pasują do wszystkich maszynek z rodziny Fusion.

Elastyczne listki napinające 15 elastycznych listków napinających łagodnie eksponuje zarost, aby golenie było komfortowe i niezwykle dokładne.

Udoskonalony pasek nawilżający - Indicator. Udoskonalony pasek nawilżający typu Indicator w maszynce Gillette Fusion zawiera nie tylko witaminę E i aloes, lecz także olejki naturalne.
Więcej
Zwiń
Properties

Maszynki do golenia dla mężczyzn Gillette o ostrzach twardszych niż stal dłużej zachowują ostrość (w porównaniu z Sensor3)Każde ostrze wymienne opracowano tak, aby można go użyć 15 razy komfortowo się golącWkłady wymienne posiadają bardziej precyzyjne ostrza (2 pierwsze ostrza w porównaniu z Sensor3)Pasek nawilżający ułatwia poślizg maszynki, chroniąc skórę przed podrażnieniamiUlepszona osłona Skin Guard pomaga lekko naciągnąć skórę i przygotowuje zarost do goleniaMoże być używana z dowolnymi rączkami maszynek Mach3

Storage and use

Rodzaj przechowywaniaTypPrzechowywać w temperaturze otoczenia

Detailed Data

IdentyfikacjaFPC Code - 81642485 . . .
Więcej
Zwiń
Bardzo dobry produkt, mąż używa już od kilku lat.

Opinie - Ostrze - Taniomania.pl