Origami Samoloty - najlepsze oferty

Origami Samoloty już od 15 zł. Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty. Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 9 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zastanawiasz się, czy umiesz zrobić dobry papierowy samolocik? Oczywiście, że umiesz! Czy jesteś młody wiekiem, czy duchem, Klasyczne papierowe samoloty odsłonią przed tobą sztukę tworzenia eleganckich i stylowych modeli - nie trzeba żadnego doświadczenia!

Wspaniale spędzisz czas, bawiąc się składaniem samolotów, które polecą wyżej, szybciej i dalej, niż jesteś to sobie w stanie wyobrazić. Autorem książki jest Dean Mackey, twórca Internetowego Muzeum Papierowych Samolotów (The Online Paper Airplane Museum). Zawarł w niej dokładne instrukcje wykonania 20 klasycznych i oryginalnych modeli.

W pudełku znajdziesz także 25 arkuszy kolorowego papieru, więc bez zbędnych przygotowań możesz zabrać się do dzieła!
Więcej
Zwiń
DJECO - Zestaw origami - Samoloty Stwórz swoje własne papierowe samoloty i zorganizuj zawody lotnicze! Zestaw Origami firmy DJECO składa się z dwudziestu obustronnych kartek z szablonami samolotów oraz pilotów. Każdy samolot to inny model, inny kształt i inna grafika, a każdy pilot to inna osoba! Zrób samodzielnie różne modele samolotów i sprawdź który z nich najlepiej i najszybciej lata! Możesz zorganizować zawody lotnicze lub zrobić ciekawą dekorację pokoju, zawieszając samoloty na sznurku pod sufitem pokoju. Piękna kolorystyka i ciekawe wzornictwo samolotów zachwyci każdego małego artystę! Origami to najstarsza kreatywna sztuka składania papieru na świecie. Wymyślono ją już w starożytności w Chinach. Sztuka ta polega na misternym tworzeniu rozmaitych przedmiotów, a w procesie robienia origami nie wolno ciąć, kleić i dodatkowo ozdabiać.
Więcej
Zwiń