Opony Zimowe 17 Barum - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Opony Zimowe 17 Barum 211,79 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 52 produkty - zobacz najlepsze oferty
To opona zimowa klasy ekonomicznej, dostosowana do specyficznych potrzeb aut dostawczych, vanów i lekkich aut ciężarowych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych oraz optymalizacji kluczowych parametrów, prezentowane ogumienie jest dobrą i budżetową propozycją do samochodów zmagających się z dużymi obciążeniami na dalekich trasach.

Powyższy model jest kontynuacją popularnej wśród kierowców opony SnoVanis 2. Opony Barum SnoVanis 3 zostały wyprodukowane z użyciem nowoczesnej mieszanki gumowej, która powoduje, że ogumienie generuje niższe opory toczenia. W połączeniu z szerszą konstrukcją żeber, opona zapewnia teraz wydłużone przebiegi, co jest ważnym czynnikiem przy codziennym poruszaniu się pojazdem dostawczym.

Dzięki temu, producentom modelu udało się uzyskać opony o większej efektywności paliwowej, a także emitujące mniej szkodliwych zanieczyszczeń do atmosfery.
Więcej
Zwiń
Polaris 5 - Właściwy wybór w zimie.

- Doskonała trakcja na śniegu
- Bezpieczne zachowanie na mokrej nawierzchni
- Wyższy komfort z myślą o relaksującej jeździe

Optymalny układ klocków z poprzecznymi nacięciami w centralnym użebrowaniu i na barkach znacznie poprawia przyczepność na śniegu. Specjalny układ wielofunkcyjnych lameli zapewnia lepszą przyczepność opony we wszystkich kierunkach podczas kontaktu z nawierzchnią drogi. Specjalna konstrukcja profilu na środku poprawia przyczepność poprzeczną na śniegu. Zapewnia to wyjątkowo dobrą trakcję, krótką drogę hamowania i bezpieczną jazdę na zaśnieżonych drogach.

Lepsze rozmieszczenie rowków wzdłużnych i poprzecznych poprawia odprowadzanie wody z bieżnika na mokrej nawierzchni. Dodatkowe wyżłobienia w obszarze barkowym zapewniają optymalny kontakt z podłożem i tym samym lepsze przyleganie opony do mokrej nawierzchni.
Więcej
Zwiń
Letnie opony, jak sama nazwa wskazuje. Na pewno za taką kasę można się na nie zdecydować. Na suchej powierzchni dobrze sobie radzą, jednak prawdziwą jakość widać i czuć po deszczu. Tutaj też jestem zadowolony. Auto pewnie trzyma się jezdni. Pozostaje mi tylko polecić te opony.

Opinie - Opony Zimowe 17 Barum