Opony zimowe 17 - najlepsze oferty

Opony jak na chwilę obecna są ok. Zbyt krótko je użytkuje, żeby móc napisać coś więcej.
Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 3639 produktów - zobacz najlepsze oferty
Dębica Frigo HP2

Nowoczesne technologie zapewniają dobrą przyczepność na lodzie, śniegu oraz mokrej nawierzchni. Zoptymalizowana waga korpusu umożliwia uzyskanie mniejszego oporu toczenia. Opona jest dostępna w indeksie prędkości H, V.
Więcej
Zwiń
Najnowszy produkt pioniera w zakresie technologii opon zimowych, Nokian WR D4, to prawdziwy kameleon na zimowe drogi. Doskonała przyczepność i wyjątkowe innowacje umożliwiają bezpieczne i zrównoważone prowadzenie zarówno na mokrych, jak i ośnieżonych nawierzchniach. Ten mistrz zimowych warunków to pierwsza na świecie opona zimowa klasy premium, która oferuje przyczepność na mokrej nawierzchni w najlepszej klasie osiągając ocenę A na etykiecie UE. Ukierunkowane innowacje od projektanta opony zimowej: rozwiązania Nokian Block Optimized Siping (zoptymalizowane lamele bloku Nokian) i Nokian Twin Trac Silica oferują kontrolowane prowadzenie i mocną przyczepność w ekstremalnych warunkach.
Więcej
Zwiń
Firma Nexen posiada w swojej ofercie szeroki wybór opon w różnych rozmiarach, w fabrykach producenta Nexen produkowane są: opony osobowe, opony dostawcze, opony terenowe, wszystkie opony Nexen objęte są gwarancją producenta i wytwarzane są z uwzględnieniem wszelkich norm dotycznących produkcji ogumienia.
Więcej
Zwiń

Opinie - Opony zimowe 17

Opony jak na chwilę obecna są ok. Zbyt krótko je użytkuje, żeby móc napisać coś więcej.