Opony Zimowe 16 Sava - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Opony Zimowe 16 Sava 255,62 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 43 produkty - zobacz najlepsze oferty
Opona Sava Eskimo HP została zaprojektowana z myślą o kierowcach lubiących dynamiczną jazdę w zimowych warunkach. Nowa opona zimowa Sava Eskimo HP przeznaczona jest do samochodów o wysokich osiągach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii opona zapewnia wysokie osiągi na zaśnieżonych i oblodzonych drogach. Opona posiada kierunkową rzeźbę bieżnika, która wraz z mieszanką gumową bogatą w krzemionkę, gwarantuje doskonałe prowadzenie samochodu nawet w najtrudniejszych warunkach. Zoptymalizowana, kierunkowa rzeźba bieżnika z ostrymi nacięciami zapewnia stabilne prowadzenie na śniegu. Ponadto system samo zazębiających się lameli o łącznej długości 28 metrów gwarantuje znakomitą przyczepność na zaśnieżonych nawierzchniach. Dzięki wzmocnionej strefie centralnej i barkowej oraz zoptymalizowanej sztywności bieżnika, Sava Eskimo HP oferuje doskonałe osiągi nawet przy wysokich prędkościach. W oponie zastosowano najnowszą mieszankę polimerową.
Więcej
Zwiń
Opona zimowa do furgonów oraz półciężarówek charakteryzująca się długimi przebiegami

Sava Trenta m+s to niezawodna zimowa opona dla oszczędnych kierowców. Oferuje dobrą przyczepność i skuteczne hamowanie nawet w trudnych warunkach.


  • Pewne prowadzenie na zimowych drogach

  • Nadaje się na wszystkie osie

  • Wysoki przebiegiPewne prowadzenie na zimowych drogach

Specjalna zimowa mieszanka bieżnika na bazie krzemionki oferuje dobrą przyczepność i skuteczne hamowanie w ujemnych temperaturach.

Nadaje się na wszystkie osie

Oponę można zakładać na wszystkich osiach w półciężarówkach i furgonach.

Długie przebiegi

Opona wyróżniająca się trwałością i niskim kosztem użytkowania na jeden kilometr przebiegu.

źródło: https://www.sava-tires.com
Więcej
Zwiń
Specyfikacja techniczna Sava Sava Eskimo HP2 205/55 R16 91H 205/55 R16 91H

Sezon

Zimowe

Prezentowana opona idealnie sprawdzi się w zimę
Produkt, który właśnie oglądasz to nowe opony Sava z wersją bieżnika o nazwie Sava Eskimo HP2 205/55 R16 91H. Model ten przeznaczony jest do jazdy w sezonie zimowym. Opony przystosowane do użytkowania w zimie mają odpowiedni skład mieszanki, która najlepiej zachowuje się poniżej 7 stopni Celsjusza. Głównym wyróżnikiem opon zimowych jest wzór bieżnika z dużą ilością nacięć, które pomagają zachować przyczepność na mokrych i ośnieżonych drogach.

Przeznaczenie

Osobowy

Opony dostosowane do aut osobowych
Model Sava Eskimo HP2 205/55 R16 91H w rozmiarze 205/55 R16 91H jest klasyfikowany przez producenta jako ogumienie odpowiednie do montażu na auta osobowe. Opony tego typu są powszechnie użytkowane.
Więcej
Zwiń

Opinie - Opony Zimowe 16 Sava