Goodyear - Opony terenowe całoroczne - najlepsze oferty

Fajne oponki, atrakcyjny wygląd, bieżnik dosyć dobrze oczyszcza się z błota, na deszczu średnie.
Produkty Goodyear w kategorii Opony terenowe całoroczne (Opony). Największy wybór z oferty Goodyear, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 97 produktów - zobacz najlepsze oferty
Ekstremalna opona do samochodów z napędem na 4 koła, która pozwala zmierzyć się z najtrudniejszym terenem
  • Bezkompromisowa trakcja w mokrym i zaśnieżonym terenie
  • Pewna przyczepność nawet w głębokim błocie
  • Mniejsze ryzyko przebicia opony

Bezkompromisowa trakcja w mokrym i zaśnieżonym terenie

Teraz możesz bezpiecznie pokonać teren nawet przy najgorszej pogodzie. Dzięki zastosowaniu specjalnych chwytnych barków i zaawansowanej mieszanki krzemionkowej opona Wrangler MT/R zachowuje dobrą trakcję na nawierzchniach pokrytych wodą i śniegiem.

Pewna przyczepność nawet w głębokim błocie

Wjedź bez obaw w trudny teren na oponach z bieżnikiem, który sprawnie odprowadza głębokie błoto. Wzór bieżnika zapewnia dobrą trakcję na podłożu.

Mniejsze ryzyko przebicia opony

Nie pozwól, aby obawy o przebicie opony powstrzymywały Cię przed zapuszczeniem się w nieznany teren.
Więcej
Zwiń
Wszechstronna opona do samochodw z napdem na 4 koa przeznaczona dla entuzjastw jazdy terenowej.

Pewna trakcja w terenie

Technologia TractiveGroove poprawia trakcj na bocie, umoliwiajc pokonanie nawet bardzo wymagajcego terenu. Opona Wrangler DuraTrac jest oznaczona symbolem M+S, co potwierdza jej lepsz trakcj na bocie, a nawet w warunkach nienych. W celu poprawy wasnoci trakcyjnych w oponie zamontowano koki przeciwpolizgowe.

Cicha i stabilna jazda

Nawet twarde terenowe samochody z napdem na 4 koa mog oferowa komfort jazdy dziki ukadom klockw bienika zoptymalizowanym pod ktem obnienia poziomu haasu. Z kolei ktowe ustawienie klockw w centralnej strefie bienika pozwala utrzyma poprzeczn stabilno na nierwnym terenie.

Lepsza trakcja na piasku i wirze

Pokonaj trudny i urozmaicony teren dziki oponom z ulepszon trakcj.
Więcej
Zwiń
Nowoczesna opona do jazdy szosowej , charakteryzujca si najwyszymi parametrami jezdnymi. Wysoki komfort jazdy, niski poziom haasu , doskonaa przyczepno na suchej i mokrej nawierzchni. Opatrzona symbolem M+S

Wrangler HP to opona nadajca si do jazdy przez cay rok do szybkich samochodw z napdem na cztery koa. Unikalna technologia adaptacji do warunkw pogodowych i mieszanka gumowa gwarantuj skuteczn przyczepno podczas jazdy drogowej i terenowej latem oraz zim. eby dojecha samochodem wszdzie, w kadych warunkach pogodowych i o kadej porze roku, potrzebujesz opony, ktra na to pozwoli. Dlatego Goodyear opracowa Wrangler HP All Weather - prawdziw caoroczn opon o wysokich osigach do pojazdw 4x4. Sekret opony Wrangler HP All Weather polega na wyjtkowej technologii SmartTRED opatentowanej przez Goodyear. Konstrukcja ogumienia "rozpoznaje" warunki na drodze i dostosowuje do nich zachowanie opony.
Więcej
Zwiń
Fajne oponki, atrakcyjny wygląd, bieżnik dosyć dobrze oczyszcza się z błota, na deszczu średnie.