Goodyear - Opony terenowe całoroczne - najlepsze oferty

Fajne oponki, atrakcyjny wygląd, bieżnik dosyć dobrze oczyszcza się z błota, na deszczu średnie.
Produkty Goodyear w kategorii Opony terenowe całoroczne (Opony). Największy wybór z oferty Goodyear, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 89 produktów - zobacz najlepsze oferty
Ekstremalna opona do samochodów z napędem na 4 koła, która pozwala zmierzyć się z najtrudniejszym terenem
  • Bezkompromisowa trakcja w mokrym i zaśnieżonym terenie
  • Pewna przyczepność nawet w głębokim błocie
  • Mniejsze ryzyko przebicia opony

Bezkompromisowa trakcja w mokrym i zaśnieżonym terenie

Teraz możesz bezpiecznie pokonać teren nawet przy najgorszej pogodzie. Dzięki zastosowaniu specjalnych chwytnych barków i zaawansowanej mieszanki krzemionkowej opona Wrangler MT/R zachowuje dobrą trakcję na nawierzchniach pokrytych wodą i śniegiem.

Pewna przyczepność nawet w głębokim błocie

Wjedź bez obaw w trudny teren na oponach z bieżnikiem, który sprawnie odprowadza głębokie błoto. Wzór bieżnika zapewnia dobrą trakcję na podłożu.

Mniejsze ryzyko przebicia opony

Nie pozwól, aby obawy o przebicie opony powstrzymywały Cię przed zapuszczeniem się w nieznany teren.
Więcej
Zwiń
Nowoczesna opona do jazdy szosowej , charakteryzujca si najwyszymi parametrami jezdnymi. Wysoki komfort jazdy, niski poziom haasu , doskonaa przyczepno na suchej i mokrej nawierzchni. Opatrzona symbolem M+S

Wrangler HP to opona nadajca si do jazdy przez cay rok do szybkich samochodw z napdem na cztery koa. Unikalna technologia adaptacji do warunkw pogodowych i mieszanka gumowa gwarantuj skuteczn przyczepno podczas jazdy drogowej i terenowej latem oraz zim. eby dojecha samochodem wszdzie, w kadych warunkach pogodowych i o kadej porze roku, potrzebujesz opony, ktra na to pozwoli. Dlatego Goodyear opracowa Wrangler HP All Weather - prawdziw caoroczn opon o wysokich osigach do pojazdw 4x4. Sekret opony Wrangler HP All Weather polega na wyjtkowej technologii SmartTRED opatentowanej przez Goodyear. Konstrukcja ogumienia "rozpoznaje" warunki na drodze i dostosowuje do nich zachowanie opony.
Więcej
Zwiń
Goodyear Vector 4 Seasons G2

Doskonałe prowadzenie w każdych warunkach atmosferycznych przez cały rok

  • Doskonałe zachowanie na drodze przez cały rok
  • Trakcja w każdych warunkach drogowych
  • Przyjazna dla środowiska


Doskonałe prowadzenie przez cały rok

Technologia Weather Reactive opracowana przez Goodyear umożliwia oponom Vector 4Seasons adaptację do zmian pór roku. Unikatowa technologia SmartTRED obejmuje specjalnie zaprojektowane strefy bieżnika przystosowujące zachowanie opony do aktualnych warunków na drodze.

Trakcja w każdych warunkach drogowych

Dzięki gęstym lamelom waflowym 3D opona Vector 4Seasons odznacza się doskonałą trakcją na śniegu i lodzie. Opona jest oznaczona symbolem płatka śniegu, co oficjalnie potwierdza jej przynależność do klasy opon zimowych.
Więcej
Zwiń
Fajne oponki, atrakcyjny wygląd, bieżnik dosyć dobrze oczyszcza się z błota, na deszczu średnie.