Opony całoroczne 185 - najlepsze oferty

Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 399 produktów - zobacz najlepsze oferty
Dębica Navigator 2 jest oponą całoroczną przeznaczoną dla kierowców ceniących bezpieczną i ekonomiczną jazdę latem oraz zimą.Za dobre parametry jazdy na mokrej i suchej nawierzchni, niezależnie od pory roku, odpowiada specjalna mieszanka gumowa na bazie krzemionki. Rowki poprzeczne w kształcie litery „S” skutecznie odprowadzają wodę spod czoła opony, minimalizując ryzyko aquaplaningu. Wzmocniona konstrukcja opony zwiększa wytrzymałość oraz zapewnia wysokie przebiegi opony.Opona Dębica Navigator 2 to następczyni bieżnika Dębica Navigator. Wzór został zaprojektowany na podstawie popularnego bieżnika Goodyear Vector 3. Jest to propozycja dla kierowców, którzy pragną zaoszczędzić czas i pieniądze związane z sezonową wymianą opon. W oponie Dębica Navigator 2 zastosowano tzw. konstrukcję klockową, która do tej pory używana była tylko w oponach z wyższego segmentu. W połączeniu z licznymi ukośnymi nacięciami znacząco zwiększyło to bezpieczeństwo jazdy.
Więcej
Zwiń
Opona Nokian Weatherproof

Poza cztery pory roku

Opona bezpieczna zimą, precyzyjna latem. Uniwersalna opona Nokian Weatherproof jest oponą zimową, odznaczającą się znakomitymi właściwościami przyczepności. Jednocześnie jest to także opona letnia, która ma znakomitą charakterystykę toczenia się w warunkach gorącej letniej pogody. Mieszanka, z której sporządzony został bieżnik, jest dostosowana do zmiennych warunków atmosferycznych. Przyczepność w warunkach zimowych, w temperaturach zbliżonych do zera oraz lekko ujemnych, jest znakomita. Nowa generacja mieszanek z zawartością krzemionki pozwala również na zachowanie znakomitej przyczepności na mokrej nawierzchni i niskich oporów toczenia, co przyczynia się do redukcji zużycia paliwa.

Drogi zaśnieżone
Opona zachowuje się stabilnie w niskich temperaturach, zapewniając dobrą przyczepność i precyzyjne hamowanie na śniegu.
Więcej
Zwiń
UWAGA: Opony CROSSCLIMATE+ rni si od wersji CROSSCLIMATE bez plusa mieszank gumy zastosowanej do ich produkcji. W zwizku z tym dopuszcza si, stosowanie na jednej osi opon CROSSCLIMATE i CROSSCLIMATE+.

DLACZEGO TO ODPOWIEDNIA OPONA DLA MNIE?

Bezpieczestwo i spokj w kadych warunkach pogodowych


  • Droga hamowania latem zbliona do opon letnich

  • Doskonaa przyczepno na mokrej nawierzchni w kadych warunkach pogodowych zim i latem

  • Zim dopuszczona do uytkowania na zanieonych drogachMobilno na niegu od pierwszego do ostatniego kilometra, aby zawsze dotar do celu


  • Nowe opony zapewniaj trakcj na tym samym poziomie, jak caoroczne opony klasy premium o najwyszych osigach

  • Opony zuyte zapewniaj trakcj na niegu na tym samym poziomie, jak w poowie zuyte opony klasy premium gwnych k
Więcej
Zwiń

Opinie - Opony całoroczne 185