Opony całoroczne 185 - najlepsze oferty

Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 357 produktów - zobacz najlepsze oferty
Navigator 2 - nowa opona całoroczna z Dębicy Trwalsza, bezpieczniejsza, cichsza. Firma Oponiarska Dębica S.A., polski producent opon wchodzący w skład Grupy Goodyear, wprowadza nową oponą całoroczną do samochodów osobowych Dębica Navigator 2. Trwalsza, bezpieczniejsza, cichsza. Firma Oponiarska Dębica S.A., polski producent opon wchodzący w skład koncernu Goodyear, wprowadza nową oponę całoroczną do samochodów osobowych Dębica Navigator Opony całoroczne Dębica Navigator 2 przeznaczone są dla kierowców, którzy - nie chcąc wymieniać opon letnich i zimowych w zależności od sezonu - szukają kompromisowego rozwiązania. Specjalny skład mieszanki oraz konstrukcja bieżnika i bocznych części opony sprawiają, że zimą opony całoroczne zapewniają lepszą przyczepność, niż opony letnie, natomiast latem nie zużywają się tak szybko jak opony zimowe.
Więcej
Zwiń
Opona Nokian Weatherproof

Poza cztery pory roku

Opona bezpieczna zimą, precyzyjna latem. Uniwersalna opona Nokian Weatherproof jest oponą zimową, odznaczającą się znakomitymi właściwościami przyczepności. Jednocześnie jest to także opona letnia, która ma znakomitą charakterystykę toczenia się w warunkach gorącej letniej pogody. Mieszanka, z której sporządzony został bieżnik, jest dostosowana do zmiennych warunków atmosferycznych. Przyczepność w warunkach zimowych, w temperaturach zbliżonych do zera oraz lekko ujemnych, jest znakomita. Nowa generacja mieszanek z zawartością krzemionki pozwala również na zachowanie znakomitej przyczepności na mokrej nawierzchni i niskich oporów toczenia, co przyczynia się do redukcji zużycia paliwa.

Drogi zaśnieżone
Opona zachowuje się stabilnie w niskich temperaturach, zapewniając dobrą przyczepność i precyzyjne hamowanie na śniegu.
Więcej
Zwiń
UWAGA: Opony CROSSCLIMATE+ rni si od wersji CROSSCLIMATE bez plusa mieszank gumy zastosowanej do ich produkcji. W zwizku z tym dopuszcza si, stosowanie na jednej osi opon CROSSCLIMATE i CROSSCLIMATE+.

DLACZEGO TO ODPOWIEDNIA OPONA DLA MNIE?

Bezpieczestwo i spokj w kadych warunkach pogodowych


  • Droga hamowania latem zbliona do opon letnich

  • Doskonaa przyczepno na mokrej nawierzchni w kadych warunkach pogodowych zim i latem

  • Zim dopuszczona do uytkowania na zanieonych drogachMobilno na niegu od pierwszego do ostatniego kilometra, aby zawsze dotar do celu


  • Nowe opony zapewniaj trakcj na tym samym poziomie, jak caoroczne opony klasy premium o najwyszych osigach

  • Opony zuyte zapewniaj trakcj na niegu na tym samym poziomie, jak w poowie zuyte opony klasy premium gwnych k
Więcej
Zwiń

Opinie - Opony całoroczne 185