Opony 14 Zimowe - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Opony 14 Zimowe na Taniomania.pl. Znajdziesz tu wszystko to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Wybierz ofertę, która będzie dla Ciebie idealna.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1739 produktów - zobacz najlepsze oferty
Nowe opony Nokian WR Snowproof – spokój ducha na zimowych drogach

Nowe Nokian WR Snowproof to solidne i niezawodne opony, które gwarantują bezpieczeństwo w każdych zimowych warunkach. Stworzone specjalnie z myślą o kierowcach Europy Środkowej zapewniają pełną kontrolę nawet podczas gwałtownych opadów śniegu czy nagłych manewrów takich jak zmiana pasa ruchu na pokrytej błotem pośniegowym jezdni.

Najważniejsze innowacje:

Technologia Alpine Sense Grip: Doskonała przyczepność na śniegu, deszczu i błocie pośniegowym. Optymalna rzeźba bieżnika pozwala na sprawne usuwanie śniegu i błota pośniegowego spod opony, podczas, gdy charakterystyczne lamele zapewniają doskonałą wzdłużną i poprzeczną przyczepność nawet na głębokim śniegu. Ponadto, dzięki zastosowaniu mieszanki gumowej Alpine Grip opony świetnie sprawdzają się zarówno w trudnych zimowych warunkach jak i przy łagodnej pogodzie zachowując swoje właściwości w szerokim zakresie temperatur.
Więcej
Zwiń
UNIROYAL WinterExpert - zima oferuje wyzwania, Uniroyal oferuje eksperta.

UNIROYAL WinterExpert to zimowa opona klasy medium, która dzięki bogatemu doświadczeniu w oponach deszczowych, stanowi odpowiedź na każde zimowe zaskoczenie, aby jeszcze skutecznie pokonywać mokre i ośnieżone nawierzchnie, przy optymalnej efektywności paliwowej i mniejszym oddziaływaniu na środowisko.

Gęste lamelowanie śnieżne na powierzchni bieżnika oraz zygzakowate zakończenie rowków poprzecznych wpływają na lepszą interakcję bieżnika z podłożem, co przekłada się na optymalną przyczepność i stabilność toru jazdy bez niekontrolowanych zachowań i uślizgów. Bez względu na to czy śnieg, czy deszcz na drodze, bieżnik pozwala bezpiecznie dotrzeć do celu.
Więcej
Zwiń
Nordexx Wintersafe 2 to najnowsza generacja opon, które zdobyły uznanie wśród wielu użytkowników w Europie. Kierunkowy bieżnik został odpowiednio zmodyfikowany, aby jeszcze lepiej odprowadzać błoto pośniegowe i wodę spod czoła opony. Starannie dobrany skład mieszanki sprawia, że opony zachowują wysoką elastyczność nawet w ekstremalnie niskich temperaturach. Dzięki swojej zoptymalizowanej konstrukcji bieżnika Nordexx Wintersafe 2 doskonale sprawdzają się na każdym rodzaju zimowej nawierzchni zapewniając stabilną i bezpieczną jazdę. Opony marki Nordexx sprzedawane są w ponad 60 krajach na świecie. Cieszą się popularnością wśród kierowców szukających ogumienia zapewniającego wysoki poziom bezpieczeństwa podróży przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny.
Więcej
Zwiń

Opinie - Opony 14 Zimowe