Opony 14 Letnie - najlepsze oferty

Bardzo dobry produkt za tą cenę
Opony 14 Letnie na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w nalepszej cenie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4743 produkty - zobacz najlepsze oferty
Bezpieczna i przyjazna dla środowiska: ContiEcoContact 5

Połączenie krótkiej drogi hamowania na mokrych i suchych drogach z niskim oporem toczenia od dawna stanowiło problem dla producentów opon. Nowa ContiEcoContact 5 likwiduje tę trudność. Inżynierowie koncernu Continental dokonali bowiem przełomu technologicznego i konstrukcyjnego w zakresie wszystkich elementów składowych opony. Nowatorski jest: karkas, mieszanka, kontur opony i wzór bieżnika.

Opór toczenia jest wynikiem odkształceń opony jakie występują podczas jazdy. Konflikt między oporem toczenia i prowadzeniem wynika z konstrukcji opony. Zastosowana mieszanka wpływa na niskie opory toczenia i krótką drogę hamowania na mokrej nawierzchni. Kontur opony zwiększa osiągane przebiegi, a wzór bieżnika poprawia charakterystykę hamowania w deszczu. Suma tych wszystkich korzyści sprawia, że nowa opona Continental odznacza się lepszymi osiągami i bardziej zrównoważoną charakterystyką prowadzenia.
Więcej
Zwiń
Uniroyal RainExpert 3 jako następca modelu opony - Uniroyal RainExpert charakteryzuje się jeszcze lepszymi osiągami na mokrej nawierzchni, pewnym prowadzeniem na suchej szosie, wyższym komfortem jazdy, mniejszymi o 5% oporami toczenia. Asymetryczny bieżnik – różna budowa bieżnika po obu stronach opony spowodowała polepszenie jej osiągów w każdych warunkach latem. Posiada elementami bieżnika kierunkowego. Bieżnik po obu stronach opony ma różną budowę. Po stronie wewnętrznej opony umieszczono dwa szerokie, obwodowe rowki, które szybko i skutecznie odprowadzają duże ilości wody na zewnątrz opony. Wodę do tych rowków transportują mniejsze rowki umieszczone na barkach po wewnętrznej stronie opony. Aby spotęgować ochronę przed aguaplaningiem, spore rowki umieszczono też po zewnętrznej stronie opony. Odporność opony na poślizg, a więc i krótka droga hamowania na mokrej nawierzchni budowane są przez specjalną technologię Shark skin (‘skóra rekina’), która zainspirowana została przez naturę.
Więcej
Zwiń
OsiÄ gi, precyzja kierowania i długa Ĺźywotność.


  • DłuĹźsze przebiegi

  • Większe bezpieczeństwo podczas gwałtownych ruchĂłw kierownicÄ

  • WyĹźsza ochrona przed aquaplaningiem i krĂłtsza droga hamowania na mokrej nawierzchni

  • Niski poziom hałasuPrzyczepność na mokrej nawierzchni:

Opony o dobrych własnościach na mokrej nawierzchni (klasa A lub B) zapewniajÄ krĂłtszÄ drogę hamowania na mokrych drogach, co czyni je bezpieczniejszymi podczas jazdy w deszczu. JeĹźeli chodzi o zuĹźycie paliwa, kategoria D nie jest stosowana i nie ma planĂłw wprowadzenia kategorii G.

Opory toczenia:

Opony odpowiadajÄ nawet za 20% zuĹźycia paliwa. Jeśli chcesz pokonywać większy dystans na jednym zbiorniku paliwa, wybierz opony o wyĹźszej kategorii. Dzięki temu obniĹźysz rĂłwnieĹź ilość emitowanego przez twĂłj samochĂłd dwutlenku węgla.
Więcej
Zwiń

Opinie - Opony 14 Letnie

Bardzo dobry produkt za tą cenę