Opony 14 Letnie - najlepsze oferty

Opony 14 Letnie na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w nalepszej cenie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 5386 produktów - zobacz najlepsze oferty
    • Etykieta:

Marka Goodride to największy i najszybciej rozwijający się producent opon w Chinach. Założona w 1958 roku. Firma produkuje opony do samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, opony przemysłowe, opony rolnicze. Jeden z największych producentów opon w Azji. Produkty posiadają certyfikaty: US Departament of Transportation (DOT), Economic Commission of Europe (ECE), Brazil INMETRO. Firma zaliczana do 500 największych przedsiębiorstw w kraju. Dziś opony Goodride można znaleźć praktycznie na każdym kontynencie. Wypracowane zostały zintegrowane systemy, które pozwalają zaspokajać potrzeby Klientów. Firma spełnia międzynarodowe standardy technologiczne. Do produkcji opon Goodride używane są najnowocześniejsze rozwiązania jakie są dostępne. Firma współpracuje z wieloma uznanymi ośrodkami badań i międzynarodowymi ekspertami.
Więcej
Zwiń
Barum Brillantis 2 to ekonomiczna opona do samochodw osobowych.

Barum Brillantis 2 to opona letnia klasy budetowej. Zastosowano w niej asymetryczn rzeb bienika, ktra gwarantuje wysokie osigi oraz bezpieczestwo na mokrej i suchej nawierzchni.Zaoeniem konstruktorw byo stworzenie opony, ktra zapewni dugie przebiegi, a rwnoczenie jest wysoce odporna na zjawisko aquaplaningu. Te waciwoci to przede wszystkim zasuga zaawansowanej rzeby bienika. Wykorzystano w niej trzy szerokie kanay obwodowe oraz ukowate rowki po wewntrznej stronie barku, ktre sprawnie usuwaj wod na boki oraz ograniczaj ryzyko polizgu hydrodynamicznego. Aby poprawi kontakt z podoem konstruktorzy zastosowali technologi o nazwie Barum Belt System. Rozwizanie polega na zastosowaniu paskiego i sztywnego profilu z zaokrglonymi krawdziami, ktry umoliwia optymaln dystrybucj naciskw na caej paszczynie styku z podoem.
Więcej
Zwiń
Uniroyal RainExpert 3 jako następca modelu opony - Uniroyal RainExpert charakteryzuje się jeszcze lepszymi osiągami na mokrej nawierzchni, pewnym prowadzeniem na suchej szosie, wyższym komfortem jazdy, mniejszymi o 5% oporami toczenia. Asymetryczny bieżnik – różna budowa bieżnika po obu stronach opony spowodowała polepszenie jej osiągów w każdych warunkach latem. Posiada elementami bieżnika kierunkowego. Bieżnik po obu stronach opony ma różną budowę. Po stronie wewnętrznej opony umieszczono dwa szerokie, obwodowe rowki, które szybko i skutecznie odprowadzają duże ilości wody na zewnątrz opony. Wodę do tych rowków transportują mniejsze rowki umieszczone na barkach po wewnętrznej stronie opony. Aby spotęgować ochronę przed aguaplaningiem, spore rowki umieszczono też po zewnętrznej stronie opony. Odporność opony na poślizg, a więc i krótka droga hamowania na mokrej nawierzchni budowane są przez specjalną technologię Shark skin (‘skóra rekina’), która zainspirowana została przez naturę.
Więcej
Zwiń

Opinie - Opony 14 Letnie