Opony 14 Letnie - najlepsze oferty

jeżdżę na tych oponach od kilku lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodły, wg mnie jakoś vs. cena bardzo ok!
Opony 14 Letnie na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w nalepszej cenie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 5441 produktów - zobacz najlepsze oferty
Dębica Passio 2 - nowa opona letnia z Dębicy Nowa letnia opona Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. zapewnia o 20%* lepsze przebiegi Firma Oponiarska Dębica S.A. wprowadza na rynek oponę letnią Dębica Passio 2. Nowa opona z Dębicy jest następczynią Passio - najpopularniejszej opony letniej w Polsce. Dębica Passio 2 to całkowicie nowa konstrukcja, która zapewnia o 20% lepsze przebiegi w porównaniu z poprzedniczką*. Poprawia również osiągi niemal we wszystkich parametrach, przede wszystkim w zakresie bezpieczeństwa, czyli prowadzenia i hamowania na mokrej nawierzchni oraz odporności na aquaplaning. Dzięki temu Dębica Passio 2 doskonale sprawdza się zwłaszcza na polskich drogach, w samochodach kompaktowych, średnich i małych. Nowa Passio zapewnia precyzję kierowania oraz wygodę i bezpieczeństwo jazdy dla całej rodziny. "Dębica to marka od lat ciesząca się dużą sympatią wśród polskich kierowców, o czym świadczą wyniki prestiżowych rankingów.
Więcej
Zwiń
Barum Brillantis 2 to ekonomiczna opona do samochodw osobowych.

Barum Brillantis 2 to opona letnia klasy budetowej. Zastosowano w niej asymetryczn rzeb bienika, ktra gwarantuje wysokie osigi oraz bezpieczestwo na mokrej i suchej nawierzchni.Zaoeniem konstruktorw byo stworzenie opony, ktra zapewni dugie przebiegi, a rwnoczenie jest wysoce odporna na zjawisko aquaplaningu. Te waciwoci to przede wszystkim zasuga zaawansowanej rzeby bienika. Wykorzystano w niej trzy szerokie kanay obwodowe oraz ukowate rowki po wewntrznej stronie barku, ktre sprawnie usuwaj wod na boki oraz ograniczaj ryzyko polizgu hydrodynamicznego. Aby poprawi kontakt z podoem konstruktorzy zastosowali technologi o nazwie Barum Belt System. Rozwizanie polega na zastosowaniu paskiego i sztywnego profilu z zaokrglonymi krawdziami, ktry umoliwia optymaln dystrybucj naciskw na caej paszczynie styku z podoem.
Więcej
Zwiń
Asymetryczna opona Fulda EcoControl była opracowana z myślą o aspektach bezpieczeństwa oraz oszczędności, które dla kierowców tego segmentu są kluczowe. Odzwierciedla to nazwa opony. Przedrostek “Eco” podkreśla zalety ekonomiczności, “Control” natomiast odnosi się do cech związanych z bezpieczeństwem.

Dzięki nowej mieszance bieżnika opartej o związki krzemu opona Fulda EcoControl zapewnia krótszą drogę hamowania. W wewnętrznych testach opona EcoControl na mokrych nawierzchniach zatrzymuje się do 60 cm wcześniej niż jej główny konkurent w segmencie i ponad 5.5 m wcześniej niż poprzednik. W porównaniu z głównym konkurentem, EcoControl zapewnia niższy koszt na kilometr, gwarantując zwiększone przebiegi.

Aby zobrazować różnicę podzieliliśmy całkowity koszt 4 opon (1) przez całkowity przebieg różnych opon, wynikający z testów przeprowadzonych przez GTCL (2) .
Więcej
Zwiń

Opinie - Opony 14 Letnie

jeżdżę na tych oponach od kilku lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodły, wg mnie jakoś vs. cena bardzo ok!