Opony 14 Letnie - najlepsze oferty

Opony 14 Letnie na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w nalepszej cenie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 5292 produkty - zobacz najlepsze oferty
  • Kormoran Impulser B to opony przeznaczone przede wszystkim do samochodów mało- i średniolitrażowych
  • Cechą charakterystyczną opon Kormoran Impulser B jest bardzo dobra przyczepność do mokrych nawierzchni
  • Bieżnik opony, w zależności od rozmiaru, ma dwa lub trzy szerokie rowki wzdłużne, umożliwiające wypchnięcie wody spod opony
  • Liczne rozszerzające się rowki poprzeczne odprowadzają wodę spod kół samochodu, co zapobiega poślizgowi na mokrej nawierzchni
  • Opona pozwala na znaczne skrócenie drogi hamowania na mokrych nawierzchniach
  • Odpowiednio dobrany skład gumy bieżnika zapewnia niską ścieralność i równomierne zużycie opony
Więcej
Zwiń
Dębica Passio 2 - nowa opona letnia z Dębicy Nowa letnia opona Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. zapewnia o 20%* lepsze przebiegi Firma Oponiarska Dębica S.A. wprowadza na rynek oponę letnią Dębica Passio 2. Nowa opona z Dębicy jest następczynią Passio - najpopularniejszej opony letniej w Polsce. Dębica Passio 2 to całkowicie nowa konstrukcja, która zapewnia o 20% lepsze przebiegi w porównaniu z poprzedniczką*. Poprawia również osiągi niemal we wszystkich parametrach, przede wszystkim w zakresie bezpieczeństwa, czyli prowadzenia i hamowania na mokrej nawierzchni oraz odporności na aquaplaning. Dzięki temu Dębica Passio 2 doskonale sprawdza się zwłaszcza na polskich drogach, w samochodach kompaktowych, średnich i małych. Nowa Passio zapewnia precyzję kierowania oraz wygodę i bezpieczeństwo jazdy dla całej rodziny. "Dębica to marka od lat ciesząca się dużą sympatią wśród polskich kierowców, o czym świadczą wyniki prestiżowych rankingów.
Więcej
Zwiń
KLEBER DYNAXER HP3 Opona Kleber Dynaxer HP3 jest następczynią bardzo udanego modelu Dynaxer HP2. W stosunku do poprzedniej generacji bieżnika poprawiono osiągi w zakresie zwiększenia przyczepności na mokrej nawierzchni oraz wydłużenia żywotności opony. Kleber Dynaxer HP3 zapewnia niezawodność w każdych warunkach oraz znakomitą trwałość.Kleber Dynaxer HP3 jest oponą bezpieczną i niezawodną. Właściwości te uzyskano między innymi dzięki zastosowaniu łukowatego profilu barku opony i szerokich rowków wzdłużnych. Elementy te w połączeniu z długimi krawędziami i rowkami poprzecznymi umożliwiają szybkie odprowadzanie wody w kierunku strefy barkowej opony i łatwe przełamywanie filmu wodnego. W efekcie możliwym jest utrzymywanie przyczepności nawet przy dużej ilości wody na powierzchni drogi. Zwiększoną żywotność i niezawodność opony Kleber Dynaxer HP3 uzyskano dzięki hybrydowej mieszance bieżnika, zapewniającej idealne wyważenie między zużyciem opony a przyczepnością na mokrej nawierzchni.
Więcej
Zwiń

Opinie - Opony 14 Letnie