Opona Continental - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Opona Continental już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla ciebie i zamów na Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
EcoContact™ 6 - Nowy standard wyznaczany niemiecką technologią

- Najwyższa klasa efektywności paliwowej osiągnięta dzięki geometrii bieżnika oraz innowacyjnej mieszance
- Zwiększony przebieg dzięki mieszance nowej generacji Green Chili ™ 2.0
- Zoptymalizowany bieżnik dla lepszej kontroli trakcji

Najwyższa klasa efektywności paliwowej osiągnięta dzięki geometrii bieżnika oraz innowacyjnej mieszance. EcoContactTM 6 zapewnia optymalną równowagę między profilem opony a geometrią komponentów. Zaawansowana technologicznie mieszanka zapewnia mocne połączenia między krzemionką a gumą. Pozwala to na optymalne dostosowanie do zmieniających się warunków drogowych, co w efekcie poprawia opory toczenia opon i zużycie paliwa.

Zwiększony przebieg dzięki mieszance nowej generacji Green Chili ™ 2.0. Mieszanka nowej generacji Green Chili ™ 2.0 dopasowuje się do nawierzchni drogi, co zapewnia niskie zużycie bieżnika w całym cyklu życia opony.
Więcej
Zwiń
Opona Continental Conti Hybrid HD3

Opona przeznaczona na oś napędową

Opona przeznaczona do transportu regionalnego

Opony Conti Hybrid.

Opony te zostały przeznaczone do użytku zarówno na drogach regionalnych, jak i krajowych. Konstruktorzy z firmy Continental przeprojektowali bieżnik opony i skład mieszanki. W rezultacie otrzymano produkt o znakomitych właściwościach na mokrej nawierzchni i podczas hamowania, a także o niskich oporach toczenia i wysokiej żywotności mierzonej przebiegiem. Firma Continental zaprezentowała na targach w Hanowerze 22,5-calową uniwersalną oponę, zaprojektowaną specjalnie do zastosowania w pojazdach użytkowych. Niedawno na rynek wprowadzono także opony Conti Hybrid HS3 na oś kierowaną. Ponadto, w 2015 r. na rynku pojawią się opony Conti Hybrid HD3 na oś napędzaną oraz Conti Hybrid HT3 do przyczep i naczep. Conti Hybrid dla transportu regionalnego to 19,5-calowe opony Conti Hybrid HS3 i Conti Hybrid HD3.
Więcej
Zwiń
Continental All Season Contact

Jedna opona, cztery pory roku ULEPSZONE DZIĘKI NIEMIECKIEJ TECHNOLOGII

Innowacyjne bezpieczeństwo i skuteczność przez cały rok.

Pełna kontrola i równowaga przez cały rok.
Wykorzystując niemiecką technologię i swoje bogate doświadczenie w sektorze motoryzacyjnym, Continental oferuje opony klasy premium zapewniające kontrolę we wszystkich sytuacjach na drodze.

Innowacyjne bezpieczeństwo i skuteczność przez cały rok dzięki AllSeasonContact.
Idealnie nadaje się dla szerokiej gamy pojazdów, takich jak Opel Adam, Ford Fiesta, Audi A3, Mercedes klasy A i innych

Niezwykła przyczepność na zaśnieżonych i mokrych nawierzchniach zimą dzięki wielosezonowej mieszance posiadającej właściwości ada
Więcej
Zwiń