Opokan forte - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Opokan forte 169,99 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 415 produktów - zobacz najlepsze oferty
ZWIĘKSZONE BEZPIECZEŃSTWO NA OBLODZONYCH NAWIERZCHNIACH, DOSKONAŁE ZACHOWANIE NA ŚNIEGU

Udoskonalony układ lameli zapewnia optymalne właściwości trakcyjne i trzymanie się drogi na zaśnieżonych nawierzchniach. Nowa mieszanka gumowa pozwoliła zmniejszyć sztywność bieżnika przy niskich temperaturach, powodując zarazem skrócenie drogi hamowania na oblodzonych nawierzchniach(3 ).

JEDNA Z NAJWYŻSZYCH KLAS WŚRÓD OPON DOSTĘPNYCH NA RYNKU

Przyznana tej oponie klasa B stanowi wyraz uznania za jej bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa przy hamowaniu na mokrej nawierzchni(4).

Kierunkowa rzeźba bieżnika w układzie „V” i kanały rynnowe „Toboggan” ułatwiają odprowadzanie wody, błota pośniegowego i zmniejszają ryzyko aquaplaningu(5).
Więcej
Zwiń
Nazwa modelu: Unigrip LATERAL FORCE 4S

Rozmiar: 255/45 R19

Indeks prędkości: W

Indeks nośności: 104

Kod producenta: 6969999069846

Rodzaj pojazdów: osobowy

Sezon: całoroczne

Dodatkowe oznaczenia: brak

Rok produkcji: Opony nowe, pełnowartościowe

Efektywność energetyczna / opór toczenia

Opór toczenia to inaczej straty energii, które powstają, kiedy opona odkształca się podczas jazdy na skutek kontaktu z podłożem. Mniejszy opór toczenia oznacza, że opona zużywa mniej energii, samochód spala mniej paliwa i jazda jest bardziej ekologiczna.

Przyczepność na mokrej nawierzchni

Hamowanie na mokrej nawierzchni mierzy się w metrach od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta. Jest kluczowe dla bezpieczeństwa jazdy. Ocena A oznacza najkrótszą drogę hamowania.
Więcej
Zwiń
Opona Force AM Performance to propozycja dla kolarzy górskich, którzy w codziennej jeździe nie uznają żadnych kompromisów. Model powstał we współpracy z czołowymi zawodnikami Enduro, którzy chętnie podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby zagwarantować przyszłym użytkownikom jak najlepsze osiągi. W ten oto sposób powstało ogumienie Force AM Performance – niezawodne, zwłaszcza na wymagających odcinkach tras zjazdowych.

Zastosowane technologie:
  • Możliwość konwersji na system Tubeless który pozwala na rezygnację z tradycyjnego wypełnienia dętką, co dodatkowo podnosi odporność na przebicia.
  • Trzy specjalne mieszanki gumy Gum-X3D, podzielone na konkretne strefy, co optymalizuje przenoszenie mocy, zapewnia doskonałą stabilność hamowania oraz poprawia przyczepność.
  • Bead 2 Bead Protek odpowiada za lepsze zabezpieczenie i dodatkowe wzmocnienie kordu na całej jego powierzchni, dzięki zastosowaniu w przekroju opony gęsto plecionego
Więcej
Zwiń