Opera - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Opera na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Wybierz ofertę, która będzie idealna dla Ciebie dzięki Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Funkcje programu

  • Liczne nowe programy, funkcje i ulepszenia jeszcze bardziej poprawiające komfort użytkowania
  • Lepsza grafika, większa wydajność i jeszcze większa stabilność
  • Idealny dla użytkowników prywatnych, którym zależy na wszystkich podstawowych funkcjach
  • Rozszerzona ochrona przed wszelkimi zagrożeniami cyfrowymi – bez dodatkowych opłat


Microsoft Windows 11 Home: jeszcze szybciej, bardziej komfortowo i bezpiecznie

Dzięki Microsoft Windows 11 Home otrzymacie Państwo jeszcze szybszy system operacyjny z jeszcze wygodniejszym interfejsem użytkownika. Również w kwestii bezpieczeństwa wiele się zmieniło, dzięki czemu skorzystacie Państwo z jeszcze większej ochrony, nawet przed najbardziej nowoczesnymi zagrożeniami.
Więcej
Zwiń
Windows 11 Pro OEM Windows 11 Pro OEM zapewnia nowoczesną przestrzeń roboczą, w której możesz kreatywnie realizować swoje pasje w nowym środowisku. Odnowione menu Start, przebudowany pasek zadań, zoptymalizowany zasobnik systemowy, ulepszone Centrum akcji, nowy panel Ustawień, widgety, wirtualny pulpity - wszystko to sprawia, że Windows 11 jest łatwy i przyjemny w obsłudze. Windows 11 Pro OEM zapewnia nowoczesną przestrzeń roboczą, w której możesz kreatywnie realizować swoje pasje w nowym środowisku. Odnowione menu Start, przebudowany pasek zadań, zoptymalizowany zasobnik systemowy, ulepszone Centrum akcji, nowy panel Ustawień, widgety, wirtualny pulpity - wszystko to sprawia, że Windows 11 jest łatwy i przyjemny w obsłudze.Windows 11 Pro posiada wszystkie narzędzia dostępne w wersji Home oraz dodatkowe, przydatne w dużych firmach i wykorzystywane przez profesjonalistów.
Więcej
Zwiń

Opinie - Opera