- najlepsze oferty

Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Samsung Galaxy A52s 5G jest gotowy na najszybszy standard transferu danych. Pozwala łączyć ze sobą urządzenia w sposób niezwykle szybki, umożliwiając streaming, granie i pobieranie plików 20 razy szybciej.

Produkt fabrycznie nowy.

Oryginalne, zaplombowane opakowanie producenta. Dystrybucja EU, przeznaczona do sprzedaży we wszystkich krajach Unii Europejskiej, w tym oczywiście w Polsce. Menu we wszystkich językach EU (w tym PL). Pełna gwarancja. Reklamacje uwzględniane we wszystkich oficjalnych serwisach producenta, we wszystkich krajach Unii. W opisie zdjęcia real zaplombowanych fabrycznie opakowań. Czytaj opisy konkurencyjnych ofert. Na rynku jest mnóstwo telefonów ze zwrotów lub zwyczajnie używanych, często w opakowaniach zastępczych. Nieuczciwy sprzedawca jest w stanie zmienić obudowę na nową i sprzedawać używany produkt, jako pełnowartościowy.
Więcej
Zwiń
Zawartość opakowania

iPhone z systemem iOS 15

Przewód z USB‑C na Lightning

Dokumentacja

Słuchawki i ładowarka są sprzedawane oddzielnie.
Kup ładowarkę
Kup słuchawki

Przegląd

Zawodowiec w każdym calu.

Radykalnie poszerzone możliwości systemu aparatów. Wyświetlacz tak responsywny, że każdy gest zachwyca na nowo. Najszybszy na świecie czip kiedykolwiek użyty w smartfonie. Bezkonkurencyjna trwałość. I ogromny skok wydajności baterii.

Nowy system aparatów

iPhone robi zdjęcia makro… i makro wideo. Nowy aparat z obiektywem ultraszerokokątnym z potężnym autofokusem gdzie detale nabierają epickiego rozmachu a zdjęcia liścia potrafi zmienić nawet w abstrakcyjne dzieło sztuki. W skali makro można też filmować nawet wideo poklatkowe i w zwolnionym tempie.
Więcej
Zwiń

Opinie -