Olymp - najlepsze oferty

Olymp na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Wybierz ofertę, która będzie idealna dla Ciebie dzięki Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Atlas wielostanowiskowy OLIMP 10 G087.

zestaw o podobnej konstrukcji do zestawu 080. Wyposażony w stacje, które niezbędne są dla efektywnego treningu oraz sprawnego i szybkiego osiągnięcia rezultatów. Stosy obciążników łatwo dostępne i bezpiecznie stopniowane. Mając na uwadze ilość osób wykonujących ćwiczenia zestaw ten zajmuje stosunkowo małą powierzchnię.
Więcej
Zwiń
Atlas wielostanowiskowy OLIMP 06 G086.

zestaw wyposażony w drążek do podciągania odpowiednio wyprofilowany i zaopatrzony w ergonomiczne uchwyty, zapewniając tym samym dużą wydajność i komfort treningu. Rozbudowana kompaktowa wersja zestawu 0085. został zaprojektowany ze spełnieniem wymagań współczesnego rynku. Przy jednoczesnej oszczędności miejsca konstrukcja umożliwia wykonanie najpopularniejszych ćwiczeń siłowych.
Więcej
Zwiń
Jika DEEP By Deska sedesowa z powłoką antybakteryjną, metalowe uchwyty H8932813000631

Wymiary:
Szerokość: 378 mm
Głębokość: 448 mm

Zdjęcie ilustracyjne
Fajny lifting E-M10 II. Zmienione praktycznie całe wnętrze aparatu - procesor, system menu, stabilizator, film 4K. Po 18 miesiącach wędrówki z E-M10 II przyszedł czas na nowy model. Jest szybszy i robi o 1EV lepsze zdjęcia. Testuję 4K. Jest dobrze :)

Opinie - Olymp