Oleje i płyny samochodowe - najlepsze oferty

znakomity olej dla silników z wydłużonym okresem przeglądów.
Oleje i płyny samochodowe w kategorii Motoryzacja. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4400 produktów - zobacz najlepsze oferty
CASTROL EDGE 5W-30 LLSyntetyczny olej silnikowy dedykowany do nowoczesnych konstrukcji jest teraz wyposażony w rewolucyjną technologię TITANIUM FST™. Dzięki technologii TITANIUM FST™ olej ten gwarantuje maksymalną ochronę w każdych warunkach eksploatacji i w każdym zakresie prędkości i temperatury.Szczególnie dedykowany do silników benzynowych i Diesla koncernu VW. Nowa formulacja EDGE 5W-30 LL została przygotowana zgodnie z odświeżonym w 2014 roku standardem norm VW 504 00/ 507 00 – nowe testy odbywają się (m.in.) na silnikach EA888 (1.8 TSI) i na silnikach Audi - 3.0 TDI Bi-Turbo, 4.0 TFSI i 5,2 V10 FSI. Olej EDGE 5W-30 LL spełnia także wymagania najnowszych wersji specyfikacji ACEA, Mercedes – Benz i Porsche.
Więcej
Zwiń
CASTROL EDGE 5W-30 C3OLEJ SILNIKOWYSyntetyczny olej silnikowy dedykowany do nowoczesnych konstrukcji jest teraz wyposażony w rewolucyjną technologię TITANIUM FST™. Dzięki technologii TITANIUM FST™ olej ten gwarantuje maksymalną ochronę w każdych warunkach eksploatacji i w każdym zakresie prędkości i temperatury. Olej silnikowy, szczególnie dedykowany do silników benzynowych i Diesla koncernu BMW. Nowa formulacja EDGE 5W-30 C3 została przygotowana pod zaktualizowane w 2014 roku wymagania normy BMW LL-04, w której BMW wprowadziło nowy silnik testowy – BMW N20 i nowe, bardzo wymagające testy dotyczące oleju silnikowego. Zgodnie z wymogami BMW, olej przechodzi (m.in.) „Test wytrzymałości” trwający 370h, po czym sprawdza się odporność na pienienie zużytego w poprzednim teście oleju. Wymaga to od formulacji ponad standardowej jakości.Olej EDGE 5W-30 C3 spełnia także wymagania aktualnych norm ACEA, API, Mercedes – Benz, GM, Renault i VW.
Więcej
Zwiń
1x Olej silnikowy syntetyczny Total Quartz 9000 Energy 5 l 5W40

W zestawie kupujesz 1 szt.

Syntetyczny olej silnikowy Total Quartz 9000 Energy o pojemności 5 l, kompatybilny z najnowocześniejszymi wysokoprężnymi silnikami benzynowymi i Diesla.
Więcej
Zwiń
znakomity olej dla silników z wydłużonym okresem przeglądów.