Okna Do Domu - najlepsze oferty

Okna Do Domu już od 15 zł ✅ Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty ♥ Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 49066 produktów - zobacz najlepsze oferty
Panel pełniący funkcję zasłony został wykonany w formie ściany japońskiej. Doskonale nadaje się do nowoczesnych wnętrz. Ściana japońska jest wykorzystywana również jako element rozdzielający przestrzeń we wnętrzach. Aby uzyskać maksymalny efekt, stosuje się kombinację kilku kolorów. Wybór koloru materiału pozwala na grę światła i cienia, nadającą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i atmosfery.Ściana posiada u góry i na dole tunele. Górny tunel służy do umieszczenia ściany na karniszu lub włożenia uchwytu – profilowanego drutu służącego do łatwego powieszenia. Dolny tunel stanowi miejsce do umieszczenia plastikowego obciążenia. Ściana japońska Black jest dostarczana w komplecie z obciążeniem oraz uchwytem z drutu do łatwego powieszenia.
Więcej
Zwiń
Poręczne urządzenie do mycia okien bez smug, zacieków na parapetach i brudnych rąk.
W zestawie dodatkowa ssawka 170 mm.

Nowy model posiada pojemniejszą baterię i trzystopniowy wskaźnik LED pokazujący stopień jej naładowania.

Rozładowaną baterię można łatwo wyjąć i zastąpić naładowaną (druga bateria dostępna do dokupienia jako opcjonalne wyposażenie).

Mniejsza waga i niższy poziom emitowanego hałasu przekładają się na bardziej komfortowe czyszczenie okien.

Zbiornik wody brudnej jest łatwy do opróżnienia.

Gumowany uchwyt pozwala pewniej trzymać urządzenie podczas czyszczenia okien.

Ssawka WV 5 posiada regulowaną odległość czyszczenia.

Regulacja jest pomocna w przypadku czyszczenia okna wzdłuż silikonowego łączenia szyby z futryną.

By gumowe listwy myjki nie najeżdżały na silikon wystarczy ustawić odpowiednią odległość czyszczenia od futryny okna.
Więcej
Zwiń
MYJKA DO OKIEN KARCHER WV 2 PREMIUM (75m2, 25min)

Czyszczenie okien dzięki myjce do okien WV 2 Premium firmy Karcher jest teraz jeszcze szybsze i bardziej proste. Nowy model WV2 Premium Karcher ma bardziej pojemny akumulator oraz diodę LED wskazującą stan jego naładowania. Niski poziom emitowanego hałasu oraz niewielka waga urządzenia, przekładają się na bardziej komfortowe czyszczenie okien i innych wodoodpornych, płaskich powierzchni w domu. Odkurzacz do okien WV 2 Premium firmy Karcher posiada łatwy do opróżniania zbiornik brudnej wody . W ramach wyposażenia standardowego dostarczany jest również środek do czyszczenia okien (koncentrat 20 ml), druga ssawka, butelka ze spryskiwaczem, pad z mikrofibry, ładowarka oraz bateria litow
Więcej
Zwiń

Opinie - Okna Do Domu