Okna Do Domu - najlepsze oferty

Urządzenie wygodne w pracy, lekkie, łatwe w obsłudze.
Okna Do Domu już od 15 zł ✅ Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty ♥ Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 46262 produkty - zobacz najlepsze oferty
Charakterystyka : Innowacyjna funkcja ssania, zastosowana w WV 50 Plus sprawia, że czyszczenie okien staje się proste i szybkie. System zabezpiecza przed zamoczeniem powierzchni pod oknem.Urządzenie gwarantuje higienicznie czystą pracę bez żadnych smug na powierzchni. WV 50 Plus to bardzo wygodne i poręczne urządzenie z bateryjnym systemem zasilania.Butelka ze spryskiwaczem wyposażona w pad z mikrofibry. Środek czyszczący w skoncentrowanej formie zapewnia najlepsze rezultaty czyszczenia. WV 50 Plus idealnie sprawdza się na różnych powierzchniach:- okna, świetliki- płytki, kafelki, np.
Więcej
Zwiń
HOBOT-198 jest robotem do czyszczenia szkła z wbudowanym silnikiem próżniowym zdolnym do zasysania powietrza i utrzymywania urządzenia na szybie. Wbudowany UPS (System Zasilania Nieprzerwanego) zapobiega upadaniu robota z powierzchni szyby nawet przy braku zewnętrznego zasilania.

HOBOT posiada dwa specjalne kółka czyszczące zdolne do swobodnego poruszania się po szybie, a nawet po ścianie. Na obu kółkach obecny jest łatwo wymienny niestrzępiący się materiał z mikro fibry, który ułatwia czyszczenie szyb.
HOBOT posiada technologię sztucznej inteligencji zdolnej do obliczania ścieżki, auto-wykrywania krawędzi szyby oraz auto-czyszczenia całej powierzchni. Dostępny jest także manualny tryb działania.

Hobot-198 wyposażony został w możliwość sterowania smartfonem, zapewniając maksymalną wygodę użytkowania.
Więcej
Zwiń
Mycie okien bez smug i kropli od Viledy

Vileda Windomatic to proste w użyciu urządzenie czyszczące do okien, które osusza Twoje okno bez jakichkolwiek smug, po uprzednim umyciu go dowolnym płynem do szyb.

Działa jak niewielki odkurzacz ręczny z gumową końcówką dociskaną do okna. Urządzenie zasysa wodę z dużą siłą prosto do wbudowanego zbiornika.

- Myjka dzięki specjalnej dwuwarstwowej gumowej końcówce na szybie nie pozostaje nawet kropla wody
- Szerokość ściągaczki: 270 mm
- Zakres regulacji końcówki: automatyczny 15 stopni
- Pojemność zbiornika na płyn: 100 ml
- Czas pracy: do 20 minut, do 60 m2 powierzchni
- Czas ładowania: 6 h
- Bateria: Litowo jonowa 3,6 V

Informacje o produkcie
Szerokość w milimetrach 180
Wysokość w milimetrach 120
Głębokość w milimetrach 320
Rodzaj (sprzatanie) Ściągaczka
Kolor (wyliczeniowy) Czerwony
Waga 630 g
Więcej
Zwiń

Opinie - Okna Do Domu

Urządzenie wygodne w pracy, lekkie, łatwe w obsłudze.