Okna Do Domu - najlepsze oferty

Czyści bardzo dobrze pod warunkiem że ma czyste ściereczki, jeśli nie to zostawia koliste ślady na szybie. Fajna jest funkcja sterowania smartfonem bo pilot może się zawieruszyć :-)
Okna Do Domu już od 15 zł ✅ Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty ♥ Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 45530 produktów - zobacz najlepsze oferty
HOBOT-198 jest robotem do czyszczenia szkła z wbudowanym silnikiem próżniowym zdolnym do zasysania powietrza i utrzymywania urządzenia na szybie. Wbudowany UPS (System Zasilania Nieprzerwanego) zapobiega upadaniu robota z powierzchni szyby nawet przy braku zewnętrznego zasilania.

HOBOT posiada dwa specjalne kółka czyszczące zdolne do swobodnego poruszania się po szybie, a nawet po ścianie. Na obu kółkach obecny jest łatwo wymienny niestrzępiący się materiał z mikro fibry, który ułatwia czyszczenie szyb.
HOBOT posiada technologię sztucznej inteligencji zdolnej do obliczania ścieżki, auto-wykrywania krawędzi szyby oraz auto-czyszczenia całej powierzchni. Dostępny jest także manualny tryb działania.

Hobot-198 wyposażony został w możliwość sterowania smartfonem, zapewniając maksymalną wygodę użytkowania.
Więcej
Zwiń
Mycie okien bez smug i kropli od Viledy

Vileda Windomatic to proste w użyciu urządzenie czyszczące do okien, które osusza Twoje okno bez jakichkolwiek smug, po uprzednim umyciu go dowolnym płynem do szyb.

Działa jak niewielki odkurzacz ręczny z gumową końcówką dociskaną do okna. Urządzenie zasysa wodę z dużą siłą prosto do wbudowanego zbiornika.

- Myjka dzięki specjalnej dwuwarstwowej gumowej końcówce na szybie nie pozostaje nawet kropla wody
- Szerokość ściągaczki: 270 mm
- Zakres regulacji końcówki: automatyczny 15 stopni
- Pojemność zbiornika na płyn: 100 ml
- Czas pracy: do 20 minut, do 60 m2 powierzchni
- Czas ładowania: 6 h
- Bateria: Litowo jonowa 3,6 V

Informacje o produkcie
Szerokość w milimetrach 180
Wysokość w milimetrach 120
Głębokość w milimetrach 320
Rodzaj (sprzatanie) Ściągaczka
Kolor (wyliczeniowy) Czerwony
Waga 630 g
Więcej
Zwiń
Panel pełniący funkcję zasłony został wykonany w formie ściany japońskiej. Doskonale nadaje się do nowoczesnych wnętrz. Ściana japońska jest wykorzystywana również jako element rozdzielający przestrzeń we wnętrzach. Aby uzyskać maksymalny efekt, stosuje się kombinację kilku kolorów. Wybór koloru materiału pozwala na grę światła i cienia, nadającą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i atmosfery.Ściana posiada u góry i na dole tunele. Górny tunel służy do umieszczenia ściany na karniszu lub włożenia uchwytu – profilowanego drutu służącego do łatwego powieszenia. Dolny tunel stanowi miejsce do umieszczenia plastikowego obciążenia. Ściana japońska Black jest dostarczana w komplecie z obciążeniem oraz uchwytem z drutu do łatwego powieszenia.
Więcej
Zwiń

Opinie - Okna Do Domu

Czyści bardzo dobrze pod warunkiem że ma czyste ściereczki, jeśli nie to zostawia koliste ślady na szybie. Fajna jest funkcja sterowania smartfonem bo pilot może się zawieruszyć :-)