Okna Do Domu - najlepsze oferty

idealny sprzęt dla wygodnych. Nie jestem pedantyczna, wiec wszystkie tego typu urządzenia satysfakcjonują mnie
Okna Do Domu już od 15 zł ✅ Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty ♥ Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 48022 produkty - zobacz najlepsze oferty
HOBOT-198 jest robotem do czyszczenia szkła z wbudowanym silnikiem próżniowym zdolnym do zasysania powietrza i utrzymywania urządzenia na szybie. Wbudowany UPS (System Zasilania Nieprzerwanego) zapobiega upadaniu robota z powierzchni szyby nawet przy braku zewnętrznego zasilania.

HOBOT posiada dwa specjalne kółka czyszczące zdolne do swobodnego poruszania się po szybie, a nawet po ścianie. Na obu kółkach obecny jest łatwo wymienny niestrzępiący się materiał z mikro fibry, który ułatwia czyszczenie szyb.
HOBOT posiada technologię sztucznej inteligencji zdolnej do obliczania ścieżki, auto-wykrywania krawędzi szyby oraz auto-czyszczenia całej powierzchni. Dostępny jest także manualny tryb działania.

Hobot-198 wyposażony został w możliwość sterowania smartfonem, zapewniając maksymalną wygodę użytkowania.
Więcej
Zwiń
Mycie okien bez smug i kropli od Viledy

Vileda Windomatic to proste w użyciu urządzenie czyszczące do okien, które osusza Twoje okno bez jakichkolwiek smug, po uprzednim umyciu go dowolnym płynem do szyb.

Działa jak niewielki odkurzacz ręczny z gumową końcówką dociskaną do okna. Urządzenie zasysa wodę z dużą siłą prosto do wbudowanego zbiornika.

- Myjka dzięki specjalnej dwuwarstwowej gumowej końcówce na szybie nie pozostaje nawet kropla wody
- Szerokość ściągaczki: 270 mm
- Zakres regulacji końcówki: automatyczny 15 stopni
- Pojemność zbiornika na płyn: 100 ml
- Czas pracy: do 20 minut, do 60 m2 powierzchni
- Czas ładowania: 6 h
- Bateria: Litowo jonowa 3,6 V

Informacje o produkcie
Szerokość w milimetrach 180
Wysokość w milimetrach 120
Głębokość w milimetrach 320
Rodzaj (sprzatanie) Ściągaczka
Kolor (wyliczeniowy) Czerwony
Waga 630 g
Więcej
Zwiń
Zestaw do mycia luster, szyb: elektryczna ściągaczka + drążek Window Vacuum Leifheit – ID 51114. Dodatkowe wyposażenie: myjka w 3w1 + płyn uniwersalny 500ml spray LEIFHEIT 24 miesiące gwarancji Zestaw czyszczący Leifheit Window Vacuum ułatwi Ci mycie okien i innych gładkich powierzchni. Urządzenie pracuje w każdym kierunku (góra-dół, lewo-prawo), co daje nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o kształt czyszczonej powierzchni. A technologia czyszczenia WV51114 zabezpiecza przed rozchlapywaniem wody i zamoczeniem powierzchni wokół czy pod oknem w trakcie pracy. Odkurzacz do okien LEIFHEIT jest poręczny i niezawodny.Urządzenie działa dzięki wbudowanemu akumulatorowi, niezwykle wydajnemu ze względu na wykorzystanie technologii stand by mode, dzięki której 100% mocy uaktywnia się dopiero, kiedy przykładamy końcówkę do tafli. Urządzenie pozostaje zawsze czyste, dzięki wyjmowanemu zbiorniczkowi na mydliny. Po zakończeniu mycia okien wyjmujemy zbiornik i myjemy pod bieżącą wodą.
Więcej
Zwiń

Opinie - Okna Do Domu

idealny sprzęt dla wygodnych. Nie jestem pedantyczna, wiec wszystkie tego typu urządzenia satysfakcjonują mnie