Okapy - najlepsze oferty

ocena za cene jeszcze nie wiem jak pracuje bo nie jest podłączony
Okapy stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia kuchni. Ich głównym zadaniem jest pochłanianie oparów i tłuszczów oraz eliminowanie kuchennych zapachów. Przy wyborze okapu warto zwrócić uwagę przede wszystkim na możliwość zamontowania okapu, powierzchnię kuchni oraz kwestie estetyczną. Okapy można podzielić na podszawkowe, kominowe, wyspowe i teleskopowe. Okapy podszawkowe są stosunkowo niedrogie, zajmują mało miejsca, ale w związku z tym mają również małą wydajność. Okapy kominowe są to dużo większe urządzenia montowane nad kuchenką i maskujące rurę odprowadzającą opary do komina, są one większe i maja większą wydajność niż okapy podszawkowe. Okapy wyspowe działają podobnie jak okapy kominowe, z tym że montowane są do sufitu, nie zaś do ściany. Okapy teleskopowe, zwane także szufladowymi. Są to przede wszystkim okapy do zabudowy. Charakteryzują się one niewielkimi rozmiarami oraz tym że mogą zostać ukryte w szafce a na zewnątrz nie będą praktycznie widoczne. Warto również zastanowić się nad tym czy okap powinien być wyposażony w filtr (pochłaniacze), czy zamontowany bezpośrednio do wyciągu. Okapy podłączone do wyciągu są bardziej skuteczne. Natomiast okapy-pochłaniacze montowane są przede wszystkim wówczas gdy nie ma możliwości zamontowania wyciągu. Dodatkowym elementem okapu są filtry. Dzielą się one na tłuszczowe i węglowe. Filtry tłuszczowe absorbują tłuszcz, który dociera do okapu, znajdują się one zarówno w pochłaniaczach, jak i wyciągach. Natomiast filtry węglowe występują jedynie w pochłaniaczach i mają za zadanie niwelować zapachy. Obecnie na rynku wybór okapów jest bardzo duży. Największe marki (takie jak: Akpo, Ciarko, Cansy, Franke, Elica oraz inne)oferują wiele rodzajów, wzorów i kolorów okapów. Wybierz idealny dla siebie i kup go w najniższej cenie dzięki serwisowi Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 6279 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kod Producenta:WK-6 NEVA 60,Sprzęt do zabudowy:Tak,Typ okapu:Kominowy,Tryb pracy:Wyciąg/Pochłaniacz,Wydajność:650 m3/h,Ilość silników:1,Liczba stopni regulacji prędkości:3,Poziom hałasu:48 dB,Filtr węglowy:Opcjonalnie,Fltr odtłuszczający:Tak,Filtry - informacje dodatkowe:Filtr węglowy 2 sztuki- należy zakupić w przypadku braku odprowadzenia do komina,Moc oświetlenia:70 W,Ilość punktów świetlnych:2,Oświetlenie - szczegóły:Oświetlenie halogenowe 2 x 35W,Sterowanie:Manipulator mechaniczny,Wyświetlacz elektroniczny:Tak,Wyłącznik czasowy (timer):Nie,Panel sterujący:Przyciski,Średnica wylotu:12 cm,Zasilanie:AC 220-240 V 50Hz,Moc całkowita:210 W,Kolor:Stal nierdzewna,Wysokość:280 mm,Szerokość:530 mm,Głębokość:290 mm,Informacje dodatkowe:Okap w stylu wkładu kominowego do zabudowania,Certyfikaty:CE,Strona www:www.akpo.pl
Więcej
Zwiń
GFG2 GLASS WHITE to efektowny model okapu od marki TEKA o szerokości 55 cm, dedykowany do montażu pod szafką. Solidnie wykonany i trwały charakteryzuje się maksymalną wydajnością 334 m3/h. Model wyposażony został w opcję recyrkulacji, co sprawia, że świetnie nadaje się do pracy w obiegu zamkniętym. Ponadto zawarte w nim filtry metalowe zatrzymują tłuszcz i brud z powietrza. Model sterowany jest przyciskami, dzięki czemu jego obsługa jest niezwykle prosta. Okap posiada 3-stopniową regulację prędkości oraz oświetlenie halogenowe, które możesz włączyć lub wyłączyć niezależnie od pracy urządzenia. Okap w trakcie pochłaniania emituje hałas na poziomie 64 dB. Produkt mieści się w klasie energetycznej E i objęty jest 2-letnią gwarancją.
Więcej
Zwiń
GFG2 GLASS BLACK to efektowny model okapu od marki TEKA o szerokości 55 cm, dedykowany do montażu pod szafką. Solidnie wykonany i trwały charakteryzuje się maksymalną wydajnością 334 m3/h. Model wyposażony został w opcję recyrkulacji, co sprawia, że świetnie nadaje się do pracy w obiegu zamkniętym. Ponadto zawarte w nim filtry metalowe zatrzymują tłuszcz i brud z powietrza. Model sterowany jest przyciskami, dzięki czemu jego obsługa jest niezwykle prosta. Okap posiada 3-stopniową regulację prędkości oraz oświetlenie halogenowe, które możesz włączyć lub wyłączyć niezależnie od pracy urządzenia. Okap w trakcie pochłaniania emituje hałas na poziomie 64 dB. Produkt mieści się w klasie energetycznej E i objęty jest 2-letnią gwarancją.
Więcej
Zwiń

Opinie - Okapy

ocena za cene jeszcze nie wiem jak pracuje bo nie jest podłączony