Ogrzewanie Domu - najlepsze oferty

Ogrzewanie Domu już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla ciebie i zamów na Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 39 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wyjątkowy fotel marki REGOline został wykonany by sprostać wszystkim Państwa wymaganiom. Nasi eksperci wiedzą jak ważny jest odpoczynek dlatego zaprojektowali ten fotel tak, aby łączył w sobie maksymalną wygodę, trwałość oraz aby dokładnie dopasowywał się do ciała, został wyposażony również w masaż za pomocą wibracji. Fotel wykonany jest ze skóry ekologicznej która jakościowo przewyższa wiele skór naturalnych lepiej znosząc uszkodzenia mechaniczne. Duże wyprofilowane podłokietniki oraz stopa w kolorze mahoniu na obrotowej szynie i regulowany podnóżek gwarantują niezwykłą wygodę. Dobra ergonomia fotela wypoczynkowego sprawi, że nie będziecie Państwo odczuwali więcej uciążliwych bólów pleców czy szyi a wiele godzin przed telewizorem nie będzie wysiłkiem, tylko poczuciem odprężenia oraz komfortu.

.

Marka REGOline gwarantuje solidność naszych foteli.

.
Więcej
Zwiń
Niezwykle wygodny fotel wykonany ze skóry posiadający funkcje masażu wibracjami.
"Omówienie sposobów wykorzystania energii odnawialnej pobieranej z gruntu, rzek, jezior lub otaczającego powietrza, do ogrzewania pomieszczeń oraz wody użytkowej w budownictwie jednorodzinnym. Praktyczne sposoby realizacji ekologicznych instalacji grzewczych, w których zastosowano pompy ciepła. Zasady obliczania i konstruowania własnych instalacji grzewczych (dla osób bardziej zaawansowanych technicznie). Diagnostyka i naprawy pomp ciepła. Liczne porady praktyczne i wskazówki dla zainteresowanych pozyskiwaniem ciepła z otoczenia.Książka, przystępnie napisana i bogato zilustrowana, uzupełniona informacjami dotyczącymi obowiązujących przepisów i norm."
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Moda, uroda, dom i ogród, hobby wszelkich rodzajów, od motoryzacji, przez wędkarstwo po rysunek czy opiekę nad zwierzętami - na molemole.com znajdziesz poradniki z niemalże każdej dziedziny życia!

Mole Mole to nowe, wyjątkowe miejsce na księgarskiej mapie Polski.
Więcej
Zwiń
Towar w jak najlepszym porządku. Do rozważenia ewentualnie w przyszłości możliwość zapisania ostatnio wybranego programu masażu.

Opinie - Ogrzewanie Domu