Odkurzacze MONEUAL - najlepsze oferty

Odkurzacze MONEUAL w kategorii Małe AGD do domu. Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Odkurzacze MONEUAL. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące Odkurzacze MONEUAL.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 7 produktów - zobacz najlepsze oferty
Jako Autoryzowany punkt handlowy oferujemy Państwu roboty, akcesoria i części zamienne z oficjalnej polskiej dystrybucji: Moneual MBOT 950 - Better Home Better Life ZYSKAJ PAKIET KORZYŚCI Kupując robota automatycznego Moneual MBOT 950, otrzymujesz nie tylko nowoczesny odkurzacz sprzątający zapewniający wydajne i efektywne działanie, ale również kartę VIP, która gwarantuje Ci wiele korzyści i poczucie bezpieczeństwa: Wymianę baterii po dwóch latach użytkowania robota, Darmowy przegląd odkurzacza sprzątającego po roku od momentu jego zakupu, 25% rabatu na wszystkie akcesoria, Door to Door - darmowe przesyłki kurierskie do Twojego mieszkania, Dedykowaną Polską infolinię, gdzie nasz zespół specjalistów odpowie na każde Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości, Diagnostykę on-line, Szybkie i wygodne zgłaszanie problemu poprzez przejrzysty formularz internetowy.
Więcej
Zwiń
MONEUAL MBOT 900 - Better Home Better Life

TECHNOLOGIA LIDAR - POZNAJ NOWOCZESNY SYSTEM NAWIGACJI

LDS Lidar (Laser) + algorytm SLAM V3 + mapa o wysokiej precyzji odwzorowania Skuteczną, wydajną i bezpieczną pracę zapewnia w pełni zautomatyzowany system nawigacji wewnętrznej. Ten nowoczesny odkurzacz sprzątający perfekcyjnie skanuje mapę - doskonale wie, jak pracować, aby zagwarantować najlepsze efekty. Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych robot sprawnie porusza się po wyznaczonym obszarze. Dodatkowo został wyposażony w 32-bitowy czterordzeniowy procesor, który jest odpowiedzialny za obliczanie najbardziej wydajnej trasy czyszczenia każdego wnętrza. Działając w trybie podstawowym, robot automatyczny Moneual MBOT 900 dzieli obszar pracy na tymczasowe strefy. Procesor wykonuje aż 2280 obliczeń obrazu skanowanej mapy w ciągu sekundy, co przekłada się na dokładność przeprowadzania porządków.
Więcej
Zwiń
Moneual MBOT 500 - Better Home Better Life

KONIEC Z RĘCZNYM SPRZĄTANIEM

Dzięki robotowi automatycznemu MBOT 500 będziesz mogła zaoszczędzić czas i energię. Ten innowacyjny odkurzacz sprzątający pozwoli Ci raz na zawsze zapomnieć o ręcznym sprzątaniu podłóg. Robot automatyczny Moneual MBOT 500 usunie z domowych powierzchni wszelkiego rodzaju zabrudzenia: zarówno te większe, jak i mniejsze. Jest polecany osobom zapracowanym, seniorom, a także właścicielom czworonogów. Kłęby kurzu już nie będą stanowić żadnego problemu. Ciesz się idealnie czystymi podłogami, dzięki robotowi automatycznemu Moneual MBOT 500. W czasie, kiedy urządzenie zajmie się przeprowadzeniem porządków, Ty możesz wybrać się z dzieckiem na spacer, wyjść z psem lub zabrać się za domowe obowiązki.
Więcej
Zwiń
Sprząta OK, jest cichy. Po 3 tygodniach użytkowania prawie same plusy, jedyne co można zarzucić to jakość mopowania

Opinie - Odkurzacze MONEUAL