Odkurzacze i akcesoria - najlepsze oferty

Odkurzacze i akcesoria w kategorii Małe AGD do domu. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Robot sprzątający Roborock S7 (Biały) - Technologia sonicznego mycia podłóg,- Inteligentnie unoszony mop,- Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów,- Nowa, w całości gumowa, szczotka główna,- Udoskonalona, „pływająca” szczotka,- Nawigacja LiDAR- Cicha praca 67 dB,- Wysoka moc ssąca 2500 Pa,- Aplikacja w języku polskim. Prosta obsługa za pomocą aplikacji Roborock Zarządzaj wygodnie swoim robotem dzięki dedykowanej aplikacji Roborock, dostępnejw języku polskim, którą zainstalujesz na swoim telefonie. Mapowanie wielopoziomowe Dzięki możliwości zapisania wielu map, możesz używać swojego robota Roborock S7 na wielu piętrach. Zabezpieczenie przed dziećmi Roborock S7 posiada specjalne zabezpieczenie zapobiegające przypadkowemu uruchomieniu odkurzacza przez dzieci lub zwierzęta. Położyliśmy nacisk na mopa Stały nacisk o masie prawie 600g zapewnia równomierne mycie podłóg w całym domu.
Więcej
Zwiń


ODKURZACZ MOP XIAOMI MI ROBOT VACUUM MOP PRO WHITE

Automatyczny odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro łączy w sobie funkcje robota odkurzającego i mopa do podłóg. Dzięki laserowemu systemowi skanowania pomieszczeń, Xiaomi Mi Vacuum Cleaner idealnie planuje trasę sprzątania, nie zapominając o trudno dostępnych zakamarkach.

Najważniejsze cechy:

  • Europejska dystrybucja
  • Robot 2 w 1- odkurzy i zmyje podłogę za Ciebie
  • Robot posiada 3 tryby sprzątania- multi, zamiatanie i mopowanie
  • Robot został wyposażony w 12 rodzajów czujników wielokierunkowycfhm.in. kolizji, klifu, przyspieszenia,
Więcej
Zwiń
Ręczny bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V11

Jeśli miałaś kiedyś marzenie o łatwym, szybkim i przyjemnym odkurzaniu, to przed Tobą dowód, że marzenia się spełniają. Dreame V11 to gwarancja czystego domu – Ty musisz jedynie… pomachać ręką. Odkurzanie podłóg, dywanów, mebli tapicerowanych, szczelin, żaluzji, ścian czy sufitów jeszcze nigdy nie było tak proste.

-

Linia odkurzaczy Dreame od początku była spełnieniem oczekiwań dla każdego. Bo w końcu każdy lubi, gdy w domu jest czysto, miło i świeżo pachnie. Nowatorskie rozwiązania w najlepszych cenach zdobyły serca Europejczyków, ale dopiero Dreame V11 jest najbardziej kompletnym urządzeniem do sprzątania. I to nie tylko w swojej klasie!

-

Dział badawczy firmy Dreame zatrudnia między innymi specjalistów od budowy silników kosmicznych. Ich dziełem jest serce odkurzacza, czyli bezszczotkowy silnik o ogromnej mocy i prędkości, a przy tym bardzo cichy.
Więcej
Zwiń

Opinie - Odkurzacze i akcesoria