Odkurzacze tradycyjne Bosch - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Odkurzacze tradycyjne od Bosch: Bosch BGL2UA220, Bosch Bgls48X320, BOSCH BGS05X240, BOSCH BZGL2A317, Bosch BGS7RCL, Bosch BGL85S330
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 76 produktów - zobacz najlepsze oferty
Bezworkowy odkurzacz Bosch Cleann´n BGC05AAA1

to idealny wybór dla tych, którzy lubią czystość w domu bez nadmiernego wysiłku. Ekonomiczny, kompaktowy i mocny z niezawodnym silnikiem HiSpin! Skuteczny na wszystkich rodzajach powierzchni.

Zasięg pracy to 9 m, bez problemu posprzątasz duże przestrzenie bez konieczności szukania wolnych kontaktów.

Kompaktowy, ekonomiczny, a jednocześnie niezwykle atrakcyjny!

Najlepsze wyniki na twardych podłogach

Odkurzacz wyróżnia się na wszystkich rodzajach powierzchni i osiąga wyniki porównywalne z modelami o dużej mocy, ale z tą różnicą, że jest o wiele bardziej ekonomiczny.

EasyClean

Wystarczy nacisnąć jeden przycisk przy pomocy EasyClean, aby opróżnić pojemnik.

Nie masz bezpośredniego kontaktu z brudem i kurzem. Czyszczenie jest ułatwione dzięki temu, że kosz nie ma narożników, w których osadza się brud.
Więcej
Zwiń
Odkurzacz workowy BOSCH BGLS4HYG2 Higiena i dbałość o zdrowie. Zmywalny filtr UltraAllergy: doskonała filtracja powietrza - filtr rekomendowany zwłaszcza dla alergików. Worek antyzapachowy AirFresh: eliminacja nieprzyjemnego zapachu dla świeżości wydmuchiwanego powietrza. Power Control: optymalne rezultaty na wszystkich podłogach dzięki precyzyjnej regulacji mocy i wyjatkowemu systemowi zarządzania pracą silnika. Technologia silników Bosch- moc "Made in Germany" Ciesz się ze stale mocną efektywnością z odkurzaczami marki Bosch: od ponad 65 lat rozwijamy i produkujemy silniki Bosch w Niemczech oczekując, aby odkurzacz nie tylko zapewniał optymalne rezultaty ale równiez służył na lata. Dlatego obejmujemy silniki w wybranych odkurzaczach Bosch 10 letnią gwarancją Najlepszy filtr antyalergiczny Bosch Premium UltraAllergy. Znakomita jakość powietrza i dbanie o zdrowie jest szczególnie ważne dla alergików. Zmywalny filtr UltraAllergy nawet klasy ULPA usuwa do 99.
Więcej
Zwiń

Opinie - Odkurzacze tradycyjne Bosch - bestsellery