Odkurzacze - najlepsze oferty

Nad zakupem robota sprzątającego zastanawialiśmy się już od roku. Najpierw miała to być roomba, ale modele dostępne za rozsądne pieniądze były dość ubogie w funkcje, więc porzuciliśmy na jakiś czas ten temat. Półtora tygodnia temu zobaczyliśmy test Roborocka na jakiejś stronie i w ciągu kilku dni zdecydowaliśmy się na zakup. Tak bardzo przekonały nas opinie, testy i filmiki dotyczące tego modelu. Funkcje porównywalne do topowych modeli innych firm, a cena jak najbardziej przystępna. Do tego mo
Odkurzacze – Wyobrażasz sobie sprzątanie bez odkurzacza? Na pewno zajmuje ono więcej czasu i jest mniej dokładne. Obecnie niemalże w każdym domu znajduje się taki pomocnik. Jeżeli jednak zamierzać kupić nowy odkurzacz, sprawdź jego cenę na serwisie Taniomania.pl. Wybierając idealny odkurzacz powinniśmy zwrócić uwagę, na następujące elementy: moc z jaką odkurzacz pracuje, system odkurzania, głośność, długość kabla, waga czy też dodatkowe akcesoria dodane do zestawu. Moc silnika należy dobrać do rodzaju podłoża (dywany potrzebują większej mocy niż podłogi drewniane) oraz ilości podług do odkurzania. Istotna jest również głośność z jaką urządzenie pracuje, im jest cichsze, tym lepiej, zarówno dla rodzin z małymi dziećmi, jak i dla pozostałych. Należy również zdecydować czy odkurzacz będzie workowy, bezworkowy czy wodny. W przypadku odkurzaczy workowych wybrać należy także czy będą to worki jednorazowe (zwiększa to koszt utrzymania odkurzacza) czy wielokrotnego użytku. W odkurzaczach bezworkowych brud i kurz gromadzi się w specjalnej komorze. Natomiast odkurzacze wodne, zatrzymują kurz w tzw. mgiełce wodnej co pozwala na zatrzymanie wewnątrz odkurzacza wszystkich nieczystości. Istotnym elementem jest również waga i długość kabla. W przypadku dużych mieszkań ze schodami lekkie odkurzacze z długim kablem potrafią ułatwić życie. Większość urządzeń posiada także dodatkowe elementy np. szczotki przeznaczone dla różnorodnych podłoży, mające na celu ułatwienie Twojej pracy. Gdy wybierzesz idealny odkurzacz dla siebie zamów go przez Internet w najniższej cenie. Najtańsze oferty i najlepsze marki Electrolux, Samsung, Zelmer, Hoover, Bosch. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1562 produkty - zobacz najlepsze oferty
Xiaomi Roborock Sweep One robot odkurzający następca xiaomi vacuum cleaner

Przenośne, bezprzewodowe i inteligentne urządzenie domowe, łączące w sobie funkcjonalność bezobsługowego odkurzacza i mopa w jednym, które stanie się doskonałym pomocnikiem do sprzątania domu. W porównaniu z poprzednim modelem Roborock Sweep One, stał się bardziej efektywny i szybszy dzięki zwiększonej pojemności akumulatora (około 5200mAh). Xiaomi roborock sweep one łączy w sobie dwie funkcje, które pozwolą najpierw zamiatać podłogę, a później umyć, jak przy pomocy klasycznego mopa.

Odkurzacz i mop w jednym
Dzięki wbudowanemu zbiornikowi bionicznemu urządzenie może wchłonąć wodę i zapewnić skuteczne czyszczenie. Szczotka główna ze szczecinami typu V (prędkość obrotowa to 1350 obrotów na minutę) oprócz bocznych szczotek w kształcie litery Z (330 obrotów na minutę) zapewnia maksymalne skuteczne czyszczenie.
Więcej
Zwiń
Odkurzacz Zelmer Aquos ZVC722ST (829.0 ST) z filtrem wodnym i 4-letnią gwarancją!

Dodatkowo 4 oryginalne worki typu SAFBAG!

Odkurzanie do worka lub pojemnika z wodą – po odkurzaniu wystarczy wylać brudną wodę

Ssawka do rozlanych płynów – umożliwia sprzątanie rozlanych cieczy lub błota.

Zmywalny filtr HEPA H10 – skutecznie oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń wielkości 0,3 mikrona!

Odkurzacz umożliwiający odkurzanie do worka lub – dzięki nowczesnemu filtrowi wodnemu – do specjalnego pojemnika z wodą, gdzie zanieczyszczenia są zwilżane i zatrzymywane. Rozwiązanie to umożliwia również zbieranie wszelkich rozlanych płynów i błota za pomocą specjalnej ssawki – po odkurzaniu wystarczy wylać brudną wodę! Skuteczną filtrację wspomaga zmywalny filtr HEPA, zaś praktyczny schowek na akcesoria w obudowie sprawia, że wszystkie niezbędne akcesoria są zawsze pod ręką.
Więcej
Zwiń
Wysoce inteligentny robot odkurzacz
  • Inteligentne planowanie ścieżki odkurzania
  • 1800 Pa potężne ssanie
  • App pilot
  • Akumulator 5200 mAh Li-ion
Myśli jak człowiekInteligentne planowanie pracyMi Robot odkurzacz to bardzo inteligentne urządzenie czyszczące do domu, posiada 12 różnych czujników.Trzy różne procesory śledzą jego ruchy w czasie rzeczywistym i obliczają dane za pomocą symultanicznej lokalizacji i mapowanie (SLAM) algorytm mapowania uczy się układu domu i określa najlepszetrasy czyszczenia.
  • czujnik LDS
  • wiele czujników
  • trzy procesory
  • algorytm SLAM
Laser Distance Sensor (LDS)Laserowy czujnik odległości (LDS) pozwala robotowi zeskanować jego okolice 360 stopni, 1800 razy na sekundę, mapowanie wnętrza domu.
Więcej
Zwiń

Opinie - Odkurzacze

Nad zakupem robota sprzątającego zastanawialiśmy się już od roku. Najpierw miała to być roomba, ale modele dostępne za rozsądne pieniądze były dość ubogie w funkcje, więc porzuciliśmy na jakiś czas ten temat. Półtora tygodnia temu zobaczyliśmy test Roborocka na jakiejś stronie i w ciągu kilku dni zdecydowaliśmy się na zakup. Tak bardzo przekonały nas opinie, testy i filmiki dotyczące tego modelu. Funkcje porównywalne do topowych modeli innych firm, a cena jak najbardziej przystępna. Do tego mo