Odkurzacze - najlepsze oferty

jest stosunkowo cichy,a ciągnie tak mocno,że musiałem zmiejszyc moc,bo nie mogłem przesuwać końcówki po dywanie,polecam nic więcej dodać
Odkurzacze – Wyobrażasz sobie sprzątanie bez odkurzacza? Na pewno zajmuje ono więcej czasu i jest mniej dokładne. Obecnie niemalże w każdym domu znajduje się taki pomocnik. Jeżeli jednak zamierzać kupić nowy odkurzacz, sprawdź jego cenę na serwisie Taniomania.pl. Wybierając idealny odkurzacz powinniśmy zwrócić uwagę, na następujące elementy: moc z jaką odkurzacz pracuje, system odkurzania, głośność, długość kabla, waga czy też dodatkowe akcesoria dodane do zestawu. Moc silnika należy dobrać do rodzaju podłoża (dywany potrzebują większej mocy niż podłogi drewniane) oraz ilości podług do odkurzania. Istotna jest również głośność z jaką urządzenie pracuje, im jest cichsze, tym lepiej, zarówno dla rodzin z małymi dziećmi, jak i dla pozostałych. Należy również zdecydować czy odkurzacz będzie workowy, bezworkowy czy wodny. W przypadku odkurzaczy workowych wybrać należy także czy będą to worki jednorazowe (zwiększa to koszt utrzymania odkurzacza) czy wielokrotnego użytku. W odkurzaczach bezworkowych brud i kurz gromadzi się w specjalnej komorze. Natomiast odkurzacze wodne, zatrzymują kurz w tzw. mgiełce wodnej co pozwala na zatrzymanie wewnątrz odkurzacza wszystkich nieczystości. Istotnym elementem jest również waga i długość kabla. W przypadku dużych mieszkań ze schodami lekkie odkurzacze z długim kablem potrafią ułatwić życie. Większość urządzeń posiada także dodatkowe elementy np. szczotki przeznaczone dla różnorodnych podłoży, mające na celu ułatwienie Twojej pracy. Gdy wybierzesz idealny odkurzacz dla siebie zamów go przez Internet w najniższej cenie. Najtańsze oferty i najlepsze marki Electrolux, Samsung, Zelmer, Hoover, Bosch. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1389 produktów - zobacz najlepsze oferty
Odkurzacz tradycyjny Zelmer ZVC425HT

Odkurzacz tradycyjny Zelmer ZVC425HT z serii Jupiter to urządzenie, które cechuje się niesamowitą skutecznością oraz wytrzymałością. Wyposażone jest w silnik o mocy 1000 W oraz posiada możliwość wymiany worków o pojemności 4 litrów. Ponadto, urządzenie zużywa niewiele energii: 33,6 kWh/rok. W zestawie znajduje się: turboszczotka do czyszczenia dywanów, szczotka do parkietu z naturalnym włosiem oraz przełączalna szczotka Silence Neo. Ponadto, producent dołącza również worek na kurz typu Safbag, wąż Flexi, metalową rurę teleskopową z blokadą, małą ssawkę, ssawkę szczelinową, oraz małą szczotkę. Nad czystym powietrzem czuwa filtr HEPA H13.
Więcej
Zwiń
1x Odkurzacz tradycyjny Zelmer ZVC305ST

Zelmer ZVC305ST z serii Odyssey wyposażony jest w silnik o mocy 950 W. Tak duża moc gwarantuje doskonałą wydajność oraz skuteczność odkurzania. roczne zużycie energii szacuje się na poziomie 36,8 kWh. Atutem tego modelu jest załączone wyposażenie, dzięki któremu urządzenie skutecznie eliminuje wszelkie zanieczyszczenia. W zestawie znajdziemy: torboszczotkę idealną do zbierania sierści i czyszczenia dywanów, worek na kurz typu Safbag, wąż Flexi, metalową rurę teleskopową z blokadą, małą ssawkę, ssawkę szczelinową, małą szczotkę, przełączalną szczotkę Silence Neo, filtr EPA11 oraz szczotkę do parkietu z naturalnym włosiem.
Więcej
Zwiń
Bezprzewodowy odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 z akumulatorem litowo-jonowym to wszechstronne urządzenie, które pozwala uporać się z codziennym bałaganem. Urządzenie to składa się z bezworkowego odkurzacza pionowego do wszystkich podłóg, odkurzacza ręcznego do kanap, krzeseł czy narożników, a także systemu czyszczenia na mokro do usuwania wilgotnych zabrudzeń. Zapewnia skuteczne odkurzanie za jednym pociągnięciem. Wyłapuje ponad 90% bardzo drobnych cząsteczek, takich jak mikroorganizmy o wielkości nawet 0,3 mikrona (wiele bakterii, pyłków i alergenów jest w przybliżeniu tej wielkości). Przewód nie stanowi już bariery,bo bezprzewodowe czyszczenie dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu o dużej mocy (18 V), umożliwia pracę przez 40 minut i zapewnia wygodną obsługę.; Bezprzewodowy odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 z akumulatorem litowo-jonowym to wszechstronne urządzenie, które pozwala uporać się z codziennym bałaganem.
Więcej
Zwiń
jest stosunkowo cichy,a ciągnie tak mocno,że musiałem zmiejszyc moc,bo nie mogłem przesuwać końcówki po dywanie,polecam nic więcej dodać