Obiektyw Nikon 18-105 - najlepsze oferty

Obiektyw Nikon 18-105 już od 15 zł ✅ Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty ♥ Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 5 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kompaktowy, zaawansowany technologicznie obiektyw zmiennoogniskowy w przystępnej cenie. Wyposażony w wysokiej jakości system optyczny przeznaczony do lustrzanek cyfrowych formatu Nikon DX oraz 5,8-krotny zoom zapewniający elastyczność fotografowania w wielu różnych warunkach. Obiektyw jest także wyposażony w system redukcji drgań drugiej generacji (ang. vibration reduction, VR) firmy Nikon i wyjątkowy silnik SWM (Silent Wave Motor), co zapewnia doskonałe działanie w słabych warunkach oświetleniowych, stabilny obraz w przetworniku i wizjerze oraz szybki i cichy autofokus.

Główne cechy

  • Zaawansowany obiektyw zmiennoogniskowy o 5,8-krotnym zoomie i zakresie ogniskowych od 18 do 105 mm przeznaczony do formatu DX (odpowiednik formatu małoobrazkowego (35 mm) i FX firmy Nikon: 27–
Więcej
Zwiń
Osłona przeciwsłoneczna typu HB-18
do obiektywów Nikon

Bardzo dobrej jakości osłona przeciwsłoneczna do obiektywów firmy Nikon.

zaprojektowana tak, by uniknąć winietowania, a jednocześnie ochronić obiektyw przed wpadającymi bezpośrednio promieniami słonecznymi, które tworzą niepożądane odblaski na zdjęciach.

Bardzo łatwy montaż - pewnie trzyma się na obiektywie.

Pasuje do następujących obiektywów Nikon:
  • AF 28-105mm f/3,5-4,5 D IF

Gwarancja 24 m-ce
Dane do faktury VAT proszę przesłać PRzED wysyłką!
Więcej
Zwiń
Nikon D5600 z funkcją stałej łączności – uwolnij swoją kreatywność.Oddawanie piękna ulotnych chwil, tworzenie niezwykłych filmów poklatkowych, zabawa cieniem w pełnym słońcu czy nagrywanie filmów z niezwykłej perspektywy – emocje towarzyszące tworzeniu obrazów, które wzbudzą zachwyt innych, nie mają sobie równych.Nikon D5600, wyposażony w zaawansowane technologie przetwarzania obrazu opracowane przez firmę Nikon, pozwala uzyskać magiczne efekty. Dzięki niemu zrealizujesz wszystkie swoje pomysły. Dostęp do szerokiej gamy legendarnych obiektywów NIKKOR oznacza nieograniczone możliwości kreatywnej ekspresji. Opracowana przez firmę Nikon technologia SnapBridge pozwala na bieżąco umieszczać wykonane zdjęcia na urządzeniu inteligentnym i w dowolnym momencie przesyłać nagrane filmy.Porusz wyobraźnię – jakość zdjęć lustrzanek cyfrowych NikonDla fotografów, którzy dostrzegają to, co jest dla innych niewidoczne, jakość zdjęć ma kluczowe znaczenie.
Więcej
Zwiń
Witam posiadam owy obiektyw od tamtego roku i szczerze moge go polecić jeśli nie nagrywamy filmów,ponieważ autofokus jest bardzo głośny.Nie zawsze łapie ostrość niestety łatwo jest przypadkowo przekręcić pokrętło ostrości.

Opinie - Obiektyw Nikon 18-105