Nutricia Bebilon Junior 3 1200G - najlepsze oferty

Nutricia Bebilon Junior 3 1200G w kategorii Kaszki mleko i dania dla dzieci (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 30 produktów - zobacz najlepsze oferty
Przeznaczone dla dzieci powyżej dwunastego miesiąca życia mleko modyfikowane w proszku Bebilon Junior 3 z Pronutra jest produktem bezglutenowym, zawierającym witaminy, nukleotydy oraz galaktooligosacharydy i fruktooligosacharydy (GOS/FOS) w ilości 1,2 g/100 ml. Mieszanka może być zarówno samodzielnym posiłkiem, jak i bazą do przyrządzania pełnowartościowych kleików oraz kaszek dla dzieci powyżej 1 roku życia. Dzięki temu, że działamy jako apteka internetowa i nie funkcjonujemy jak zwykły sklep, możemy zapewnić, że każdy znajdujący się w naszym asortymencie produkt pochodzi bezpośrednio od producenta i jest dostępny w oryginalnym opakowaniu.
Więcej
Zwiń
Bebilon 3 JUNIOR z Pronutra mleko modyfikowane ZESTAW 4x1200gInspirowany mlekiem matki Receptura mlek Bebilon jest efektem ponad 30 lat badań naukowych nad mlekiem matki. Staranna analiza pozwoliła nam na stworzenie mleka, które może być pierwszym naturalnym wyborem dla Ciebie i Twojego dziecka, jeśli nie możesz karmić piersią. Bebilon Junior 3 zawiera Pronutra+, wyjątkową mieszankę składników: opatentowaną, klinicznie przebadaną kompozycję prebiotyków (GOS/FOS) w ilości 1,3 g/100 ml, dzięki czemu wspiera korzystną mikroflorę jelitową witaminy A, C i D, dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego Ponadto Bebilon Junior 3 z Pronutra+ zawiera niezbędne witaminy i składniki mineralne odpowiednio dobrane do potrzeb żywieniowych dzieci, które ukończyły pierwszy rok życia. Zaleca się, aby przejście z karmienia mlekiem Bebilon 2 na Bebilon Junior 3 przeprowadzać stopniowo, zmniejszając ilość proszku Bebilon 2 i zwiększając ilość proszku Bebilon Junior 3.
Więcej
Zwiń

Opinie - Nutricia Bebilon Junior 3 1200G