Nutricia Bebilon 2 Z Pronutra+ - najlepsze oferty

Wysoka jakość do w miarę optymalnej ceny.
Nutricia Bebilon 2 Z Pronutra+ w kategorii Kaszki mleko i dania dla dzieci (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 54 produkty - zobacz najlepsze oferty
Bebilon 2 z Pronutra mleko modyfikowane ZESTAW 4x1200gInspirowany mlekiem matki Receptura Bebilonu jest efektem ponad 30 lat badań naukowych nad mlekiem matki. Staranna analiza pozwoliła nam na stworzenie mleka, które może być pierwszym naturalnym wyborema dla Ciebie i Twojego dziecka, jeśli nie możesz karmić piersią. Bebilon 2 zawiera Pronutra+, wyjątkową mieszankę składników: opatentowaną, klinicznie przebadaną kompozycję prebiotyków (GOS/FOS) w ilości 0,8 g/100 ml, dzięki czemu wspiera korzystną mikroflorę jelitową DHA w ilości 0,3% kwasów tłuszczowych, długołańcuchowy wielonienasycony kwas tłuszczowy (LCPUFA), z grupy Omega 3 witaminy A, C i D, dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego Bebilon 2 z Pronutra+ zawiera kwas α-linolenowy, z grupy Omega 3, ważny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych. Ponadto Bebilon 2 z Pronutra+ zawiera nukleotydy oraz niezbędne witaminy i składniki mineralne w odpowiednich ilościach.
Więcej
Zwiń
Zadbaj o prawidłową dietę swojego maluszka! Bebilon 2 to wysokiej jakości mleko modyfikowane, które powstało z myślą o dzieciach, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią. Produkt zawiera niezbędne dla prawidłowego rozwoju dziecka witaminy A, C i D oraz kwas α-linolenowy. Należy pamiętać, że karmienie piersią jest najwłaściwszym sposobem żywienia niemowlęcia. Zaleca się podawanie 3 porcji na dobę. W celu przygotowania mleka, umyj dokładnie ręce i wyparz potrzebne naczynia. Następnie gotuj świeżą wodę pitną przez 5 minut i pozostaw do schłodzenia. Wlej wodę do butelki, wsyp gotowe miarki produktu (szczegółowe proporcje podane na opakowaniu) i wymieszaj do całkowitego rozpuszczenia proszku. Mleko powinno być wykorzystane ciągu 2 godzin po przygotowaniu. Nie zaleca się przesypywania mleka do innych pojemników. Nie podgrzewaj mleka modyfikowanego w kuchenkach mikrofalowych ze względu na zagrożenie oparzeniem.
Więcej
Zwiń
Składniki
Odmineralizowana serwatka z MLEKA w proszku,oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, kokosowy, słonecznikowy, z organizmów jednokomórkowych),LAKTOZA z MLEKA,odtłuszczone MLEKO w proszku,galaktooligosacharydy z MLEKA 8,75%,koncentrat białka serwatkowego (z MLEKA),fruktooligosacharydy 0,617%,węglan wapnia,olej RYBI,chlorek potasu,cytrynian potasu,chlorek mangezu,kwas L-askorbinowy,chlorek choliny,lecytyna SOJOWA (emulgator),tauryna,L-askorbinian sodu,cytrynian sodu,siarczan żelazawy,octan DL-alfa-tokoferolu,siarczan cynku,sól dwusodowa 5'-monofosforanu urydyny,5'-monofosforan cytydyny,inozytol,5'-monofosforan adenozyny,sól sodowa 5'-monofosforanu inozyny,nikotynamid,L-tryprofan,sól sodowa 5'-monofosforanu guanozyny,D-pantotenian wapnia,kwas foliowy,siarczan miedzi,palmitynian retinylu,DL-alfa-tokoferol,D-biotyna,cyjanokobalamina,chlorowodorek tiaminy,cholekalcyferol,chlorowodorek pirydoksyny,siarczan manganu,jodek potasu,selenin sodu,fitomenadion.
Więcej
Zwiń

Opinie - Nutricia Bebilon 2 Z Pronutra+

Wysoka jakość do w miarę optymalnej ceny.