Nutricia Bebilon 1 Z Pronutra - najlepsze oferty

Nutricia Bebilon 1 Z Pronutra w kategorii Kaszki mleko i dania dla dzieci (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 80 produktów - zobacz najlepsze oferty
Bebilon 1 z Pronutra jest pełnowartościowym mlekiem początkowym przeznaczonym dla niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Powyżej 6. miesiąca życia, po konsultacji z lekarzem pediatrą, można wprowadzić mleko następne Bebilon 2 z Pronutra+, dostosowane do potrzeb starszych niemowląt.Bebilon 1 zawiera Pronutra, odpowiednią mieszankę składników: opatentowaną, klinicznie przebadaną kompozycję oligosacharydów (GOS/FOS), w ilości 0,8 g/100 ml DHA w ilości 0,32% kwasów tłuszczowych, długołańcuchowy wielonienasycony kwas tłuszczowy (LCPUFA), z grupy Omega 3Ponadto Bebilon 1 z Pronutra zawiera nukleotydy.Ważne informacjeBebilon 1 z Pronutra powinien być wykorzystany w ciągu 2 godzin po przygotowaniu. Nigdy nie należy używać ponownie niewykorzystanej części pokarmu. Po każdym użyciu foliowa torebka powinna być szczelnie zamknięta. Zawartość otwartego opakowania foliowego powinna być zużyta w ciągu 4 tygodni po otwarciu.
Więcej
Zwiń
COMFORT 1 Dla niemowląt z tendencją do kolek i zaparćBebilon Comfort 1 to mleko początkowe odpowiednie dla Twojego dziecka w przypadku, gdy cierpi ono z powodu kolek lub zaparć, a nie jest karmione piersią. Bebilon Comfort 1 opracowano tak, aby dzięki specjalnemu składowi białka oraz obniżonej zawartości laktozy był lekkostrawny. Ponadto starannie dobrany skład kwasów tłuszczowych oraz zawartość odpowiednich węglowodanów zmiękcza stolce, co łagodzi dolegliwości trawienne niemowlęcia.Bebilon Comfort 1 to pełnowartościowe mleko początkowe, zawierające wszystkie składniki odżywcze potrzebne niemowlęciu do prawidłowego rozwoju.Bebilon Comfort 1 zawiera opatentowaną, klinicznie przebadaną kompozycję oligosacharydów GOS/FOS. Ponadto mleko Bebilon Comfort 1 zawiera również dodatek długołańcuchowych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych (LC PUFA), nukleotydy oraz wszystkie niezbędne witaminy i składniki mineralne w odpowiednich ilościach.400ml NASZA OFERTA SPRAWDŹ TAKŻE:
Więcej
Zwiń
Bebilon 1 to najwyższej jakości mleko początkowe, które możesz podawać niemowlakom, które z różnych przyczyn nie są karmione mlekiem matki. Dedykowane jest dla maluszków już od pierwszych dni życia. Unikalna receptura mleka zawiera klinicznie przebadaną kompozycję oligosacharydów, które wpływają na prawidłowy rozwój dziecka. Mleko jest również odpowiednie jako uzupełnienie karmienia piersią, jeżeli zaistnieje konieczność dokarmiania. Przed włączeniem go do diety dziecka skonsultuj się z lekarzem. Sposób przygotowania: wielkość i ilość porcji należy dostosować do potrzeb niemowlaka. Szczegółowe informacje o proporcjach znajdziesz na odwrocie opakowania. W celu przygotowania mleka, umyj dokładnie ręce i wyparz potrzebne naczynia. Następnie gotuj świeżą wodę pitną przez 5 minut i pozostaw do schłodzenia. Wlej wodę do butelki, wsyp gotowe miarki produktu i wymieszaj do całkowitego rozpuszczenia proszku. Mleko powinno być wykorzystane ciągu 2 godzin po przygotowaniu.
Więcej
Zwiń

Opinie - Nutricia Bebilon 1 Z Pronutra