Nutricia Bebilon - najlepsze oferty

Mleko bebilon jest dobre, nie pieni się, dobre w smaku, dziecko chętnie smakuje, nie ma po nim żadnych zatwardzeń ani bólów brzuszka.
Nutricia Bebilon w kategorii Dla dziecka. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 202 produkty - zobacz najlepsze oferty
Bebilon 3 JUNIOR z Pronutra mleko modyfikowane 1200gInspirowany mlekiem matki Receptura mlek Bebilon jest efektem ponad 30 lat badań naukowych nad mlekiem matki. Staranna analiza pozwoliła nam na stworzenie mleka, które może być pierwszym naturalnym wyborem dla Ciebie i Twojego dziecka, jeśli nie możesz karmić piersią. Bebilon Junior 3 zawiera Pronutra+, wyjątkową mieszankę składników: opatentowaną, klinicznie przebadaną kompozycję prebiotyków (GOS/FOS) w ilości 1,3 g/100 ml, dzięki czemu wspiera korzystną mikroflorę jelitową witaminy A, C i D, dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego Ponadto Bebilon Junior 3 z Pronutra+ zawiera niezbędne witaminy i składniki mineralne odpowiednio dobrane do potrzeb żywieniowych dzieci, które ukończyły pierwszy rok życia. Zaleca się, aby przejście z karmienia mlekiem Bebilon 2 na Bebilon Junior 3 przeprowadzać stopniowo, zmniejszając ilość proszku Bebilon 2 i zwiększając ilość proszku Bebilon Junior 3.
Więcej
Zwiń
Mleko bebilon jest dobre, nie pieni się, dobre w smaku, dziecko chętnie smakuje, nie ma po nim żadnych zatwardzeń ani bólów brzuszka.