Nutricia Bebilon - najlepsze oferty

Mleko bebilon jest dobre, nie pieni się, dobre w smaku, dziecko chętnie smakuje, nie ma po nim żadnych zatwardzeń ani bólów brzuszka.
Nutricia Bebilon w kategorii Dla dziecka. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 200 produktów - zobacz najlepsze oferty
COMFORT 1 Dla niemowląt z tendencją do kolek i zaparćBebilon Comfort 1 to mleko początkowe odpowiednie dla Twojego dziecka w przypadku, gdy cierpi ono z powodu kolek lub zaparć, a nie jest karmione piersią. Bebilon Comfort 1 opracowano tak, aby dzięki specjalnemu składowi białka oraz obniżonej zawartości laktozy był lekkostrawny. Ponadto starannie dobrany skład kwasów tłuszczowych oraz zawartość odpowiednich węglowodanów zmiękcza stolce, co łagodzi dolegliwości trawienne niemowlęcia.Bebilon Comfort 1 to pełnowartościowe mleko początkowe, zawierające wszystkie składniki odżywcze potrzebne niemowlęciu do prawidłowego rozwoju.Bebilon Comfort 1 zawiera opatentowaną, klinicznie przebadaną kompozycję oligosacharydów GOS/FOS. Ponadto mleko Bebilon Comfort 1 zawiera również dodatek długołańcuchowych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych (LC PUFA), nukleotydy oraz wszystkie niezbędne witaminy i składniki mineralne w odpowiednich ilościach.400ml NASZA OFERTA SPRAWDŹ TAKŻE:
Więcej
Zwiń
Mleko bebilon jest dobre, nie pieni się, dobre w smaku, dziecko chętnie smakuje, nie ma po nim żadnych zatwardzeń ani bólów brzuszka.