Nutricia - najlepsze oferty

Nutricia na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Nutricia z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 670 produktów - zobacz najlepsze oferty
Dostosowane do zmieniających się potrzeb dziecięcego organizmu mleko modyfikowane Bebilon 1 z Pronutra jest przeznaczone dla niemowląt od pierwszych dni po urodzeniu, które nie są karmione mlekiem matki. Jego receptura została opracowana w ten sposób, aby zapewnić maluchowi odpowiednie żywienie na każdym etapie rozwoju w pierwszym półroczu życia. Dzięki temu, że nie funkcjonujemy jak zwykły sklep, ale jako apteka internetowa, możemy zagwarantować, że każde znajdujące się w naszym asortymencie mleko modyfikowane dla dzieci pochodzi prosto od producenta i jest dostępne w fabrycznie nowym opakowaniu.
Więcej
Zwiń
Bebilon 2 z Pronutra mleko modyfikowane 1 x 1200gInspirowany mlekiem matki Receptura Bebilonu jest efektem ponad 30 lat badań naukowych nad mlekiem matki. Staranna analiza pozwoliła nam na stworzenie mleka, które może być pierwszym naturalnym wyborema dla Ciebie i Twojego dziecka, jeśli nie możesz karmić piersią. Bebilon 2 zawiera Pronutra+, wyjątkową mieszankę składników: opatentowaną, klinicznie przebadaną kompozycję prebiotyków (GOS/FOS) w ilości 0,8 g/100 ml, dzięki czemu wspiera korzystną mikroflorę jelitową DHA w ilości 0,3% kwasów tłuszczowych, długołańcuchowy wielonienasycony kwas tłuszczowy (LCPUFA), z grupy Omega 3 witaminy A, C i D, dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego Bebilon 2 z Pronutra+ zawiera kwas α-linolenowy, z grupy Omega 3, ważny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych. Ponadto Bebilon 2 z Pronutra+ zawiera nukleotydy oraz niezbędne witaminy i składniki mineralne w odpowiednich ilościach.
Więcej
Zwiń
Przeznaczone dla dzieci powyżej dwunastego miesiąca życia mleko modyfikowane w proszku Bebilon Junior 3 z Pronutra jest produktem bezglutenowym, zawierającym witaminy, nukleotydy oraz galaktooligosacharydy i fruktooligosacharydy (GOS/FOS) w ilości 1,2 g/100 ml. Mieszanka może być zarówno samodzielnym posiłkiem, jak i bazą do przyrządzania pełnowartościowych kleików oraz kaszek dla dzieci powyżej 1 roku życia. Dzięki temu, że działamy jako apteka internetowa i nie funkcjonujemy jak zwykły sklep, możemy zapewnić, że każdy znajdujący się w naszym asortymencie produkt pochodzi bezpośrednio od producenta i jest dostępny w oryginalnym opakowaniu.
Więcej
Zwiń

Opinie - Nutricia