Nowy Styl - najlepsze oferty

najlepszy towar za swoją cenę
Nowy Styl na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Nowy Styl z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 11284 produkty - zobacz najlepsze oferty
BRAVO profil GTP


Wymiary :

szerokość : 63cm

wysokość podłokietników : 22cm

wysokość siedziska regulowana : 42,5cm - 55,5cm

wysokość oparcia regulowana : 52,5-59cm

wysokość całego krzesła : 95cm - 114,5 cm

Opis :


  • odchylane oparcie - siedząc na krześle możesz swobodnie odchylać się do tyłu
  • blokada oparcia w wybranej pozycji - siedząc na krześle możesz zatrzymać oparcie w jednej pozycji albo swobodnie odchylić się do tyłu
  • regulowana wysokość oparcia - wysokość oparcia możesz regulować za pomocą umieszczonej z tyłu śruby CPT, lub bez konieczności wstawania z krzesła, chwytając unosząc oparcie (funkcja up&down)
  • dopasowując krzesło do swoich pleców zapewnisz Twojemu kręgosłupowi lepsze wsparcie i zwiększysz komfort siedzenia
  • regulowana wysokość
Więcej
Zwiń
Fotel biurowy Mefisto 2002 Fotel biurowy Mefisto 2002 to jeden z podstawowych modeli polskiego producenta Nowy Styl. Sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne, zastosowane w fotelu, pozwalają na komfortową pracę biurową. Model wyposażony został w podstawowe funkcje i regulacje, umożliwiające dostosowanie pozycji w fotelu do indywidualnych potrzeb. Ergonomicznie wyprofilowane oparcie pozwala na prawidłowe podparcie kręgosłupa, zaś obszerne, miękkie siedzisko ułatwia wielogodzinne posiedzenia. Fotel biurowy Mefisto 2002 charakteryzuje prosty i uniwersalny design, który sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych przestrzeniach biurowych. Eleganckie przeszycia oraz bryła kubełka doskonale prezentują się w połączeniu z prostymi, czarnymi podłokietnikami oraz lekką konstrukcją bazy. Fotel dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej w ramach dwóch rodzajach tapicerek. Specyfikacja Mechanizm Fotel biurowy Mefisto 2002 wyposażony został w mechanizm ruchowy Tilt.
Więcej
Zwiń

Opinie - Nowy Styl

najlepszy towar za swoją cenę