Notus - najlepsze oferty

Sprawdź notus ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 82 produkty - zobacz najlepsze oferty
Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem marki Zipro. Wszystkie sprzęty są nowe i posiadają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja typu door to door. Przesyłka w cenie.
Oferujemy również RTV/AGD wszystkich producentów oraz inne produkty niemal z każdej kategorii.

ZIPRO FITNESS OFERUJE JEDNE Z NAJLEPSZYCH I NIEZAWODNYCH BIEŻNI DOSTĘPNYCH NA RYNKU W PRZYSTĘPNEJ CENIE.

Producent Zipro posiada bogatą ofertę sprzętu fitness. Można wybierać spośród takich maszyn, jak orbitrek, rower magnetyczny bądź bieżnia. Dodatkowo asortyment obejmuje piłki do ćwiczeń, rollery, trampoliny.

Bieżnia Zipro Notus oferuje swobodny dostęp do wygodnego i skutecznego treningu w komfortowych warunkach własnych czterech ścian. Jest bardzo dobrze przystosowana do pracy w warunkach domowych. 4 kółka transportowe ułatwiają jej ustawienie w miejscu ćwiczeń, a możliwość złożenia do pozycji pionowej pozwala zaoszczędzić całkiem sporo
Więcej
Zwiń
Ta oprawa liniowa podszafkowa została wykonana przez polską markę ORNO. Obudowę wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze białym. Klosz natomiast został wykonany z tworzywa sztucznego opalizowanego. Oprawa pracuje przy napięciu znamionowym do 230 V oraz posiada 44 źródła światła o łącznej mocy 7 W. Źródło światła zostało wykonane w technologii LED. Długość oprawy wynosi 600 mm, szerokość 22 mm, natomiast wysokość 33 mm.Producent wyposażył ją w wyłącznik. Oprawa nie ma regulowanej wysokości, nie zawiera układu sterującego. Osprzęt sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach, gdzie pożądany jest wystrój minimalistyczny, a za razem elegancki. Oprawa znajdzie zastosowanie w budownictwie mieszkalnym i komercyjnym. Producent nie wyposażył ją w gniazdo wtykowe, ani w ściemniacz. ORNO POLSKA, to marka funkcjonująca od 25 lat. Długi staż przyczynił się do produkcji niezawodnych i prostych w obsłudze urządzeń, które są wykorzystywane w kraju i za granicą.
Więcej
Zwiń