Nikon D 600 - najlepsze oferty

Nikon D 600 już od 15 zł ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 32 produkty - zobacz najlepsze oferty
SP 150-600mm F/5-6.3 Di VC USD G2

Uznany na całym świecie ultra-teleobiektyw ze zmienną ogniskową, stworzony na nowo, poznaj kolejną generację

Ultra-teleobiektyw SP 150-600 mm G2 (Generacja 2) o udoskonalonej wydajności optycznej umożliwia robienie zdjęć „z ręki” z doskonałą wyrazistością. Ten nowy obiektyw bazuje na sukcesie aktualnego modelu SP 150-600 (Model A011), który firma Tamron wprowadziła na rynek w grudniu 2013 roku, i który charakteryzuje się lepszą wydajnością optyczną i wyższą prędkością AF, poprawą funkcji VC, powłoką flourową, blokadą FLEX ZOOM LOCK i telekonwerterem.
Gruntownie przebudowany w celu sprostania wymagającym standardom Tamron i specyfikacjom konstrukcyjnym, ten nowy teleobiektyw łączy zaawansowaną technikę i wysoką wydajność z kunsztem wykonania, trwałością i przyjaznością dla użytkownika.
Więcej
Zwiń
Obiektyw Sigma C 150-600 mm f/5-6,3 DG OS HSM –Nikon Lekki i wygodny w użytkowaniu super-teleobiektyw zoom, zapewniający wybitną jakość optyczną. Pierwszy kompaktowy super tele zoom z linii Contemporary, w pełni dostosowany do potrzeb użytkownika Oferuje wszystkie najważniejsze parametry podobnego profesjonalnego obiektywu z linii Sports, które zostały zamknięte w lekkiej i kompaktowej konstrukcji. Dzięki zastosowaniu doskonałych elementów ze szkła optycznego zminimalizowano aberrację chromatyczną i osiągnięto wiodącą klasę jakości obrazu. W obiektywie zastosowano 1 soczewkę FLD (F Low Dispersion) charakteryzującą się najwyższym znanym poziomem wydajności optycznej oraz 3 soczewki ze szlachetnego szkła SLD (Special Low Dispersion). Dzięki temu zlikwidowano barwne aberracje barwne, tak często występujące zwłaszcza w najwyższych wartościach ogniskowych. W porównaniu z Sigmą 150-600 f/5-6.
Więcej
Zwiń
SIGMA 60-600/4,5-6,3 DG OS HSM Sport

Pierwszy na świecie teleobiektyw o 10 krotnym zoomie i ogniskowej 600mm

Pokrywając zakres od 60 mm do 600 mm, ten 10-krotny super teleobiektyw zachowuje tą samą jakość obrazu co SIGMA 150-600mm F5-6,3 DG OS HSM z linii Sport. Dzięki wyjątkowej konstrukcji 25 elementów w 19 grupach, obiektyw zapewnia równą jakość obrazu w całym zakresie ogniskowych.

Dodatkowo obiektyw został wyposażony w inteligentny system OS, który zapewnia efekt stabilizacji na poziomie 4 EV.

Szybki AF, dzięki ultradźwiękowemu silnikowi HSM ze zaktualizowanym algorytmem, umożliwia błyskawiczne uchwycenie chwili.

Jak każdy obiektyw z lini SPORT pyło i bryzgoszczelna obudowa zapewnia bezpieczne użytkowanie nawet w najtrudniejszych warunkach. Obiektyw zaprojektowany z myślą o pasjonatach sportu, przyrody, spoterach czy branży detektywistycznej.
Więcej
Zwiń
Ciężki ale do robienia zdjęć przyrody i samolotów bardzo przydatny.

Opinie - Nikon D 600