Nike Mercurial Tf - najlepsze oferty

Nike mercurial tf na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najmodniejszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 240 produktów - zobacz najlepsze oferty
Męskie buty piłkarskie Nike Mercurial Vapor 12. Buty przeznaczone są do gry na sztucznej nawierzchni zewnętrznej. Cholewka wykonana została z wytrzymałych materiałów syntetycznych, które odpowiadają za trwałość produktu i lepsze czucie piłki. W butach zastosowano wytłoczony wzór, który zapewni graczowi lepszy kontakt z piłką. Odpowiednio wykonana podeszwa gwarantuje przyczepność. Twarzą linii jest Cristiano Ronaldo. Poziom: amatorskie.
Więcej
Zwiń
Prezentujemy najnowszy model Nike Mercurial Vapor 13. Buty wyprodukowane z myślą o piłkarzach, których głównymi plusami są prędkość, zwinność oraz nieobliczalność. Linia Mercurial już od 20 lat wiedzie prym we wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań w butach piłkarskich, nic więc dziwnego, że ciągle jest wyborem numer jeden wśród zawodników. Buty zbudowane zostały tak, by pomóc każdemu piłkarzowi wyzwolić jego maksymalny potencjał prędkościowy. Cholewka w butach została wykonana z grubszych mikrowłókien, które zwiększają powierzchnię kontaktu z piłką. Dzięki temu gracz ma większą kontrolę. Podeszwa została wykonana tak, aby zapewnić maksymalną przyczepność na boisku. Turfy z podeszwą TF przeznaczone są do gry na sztucznej nawierzchni. Szybkie z natury-wybierz buty z serii Nike Mercurial.
Więcej
Zwiń