Nike Air Max Damskie Białe - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
✅ Nike Air Max Damskie Białe już od 15 zł ➤ Zobacz produkty od Taniomania. Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj coś dla siebie w dobrej cenie
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 130 produktów - zobacz najlepsze oferty
Młodzieżowe buty sportowe Nike. Cholewka wykonana ze skóry i siatki, zapewnia doskonałą wentylację i wsparcie. Zastosowana w podeszwie poduszka gazowa AIR MAX zapewnia lekkość i wysoką amortyzację, a trwały bieżnik idealnie sprawdzi się w codziennym użytku. Elastyczne rowki w podeszwie zew. gwarantują doskonałą przyczepność i elastyczność.
Więcej
Zwiń
Buty dziewczęce Nike Air Max Thea (GS) zapewniają elastyczną amortyzację, lekkość i wsparcie, aby umożliwić wygodne i szybkie poruszanie się w szkole lub podczas zabawy. Materiałowa cholewka z nadrukiem zapewnia przewiewność i nowoczesny, stylowy wygląd. Wytrzymała podeszwa środkowa z pianki Phylon zapewnia elastyczność i wygodę przez cały dzień. Poduszka gazowa Max Air w zapiętku zapewnia lekkość, trwałość i ochronę przed wstrząsami podczas intensywnej zabawy.
Więcej
Zwiń
Buty damskie Nike Air Max 90 Ultra Breathe to nowa wersja klasycznego modelu, wzbogacona o kobiece akcenty w postaci niższego i bardziej smukłego profilu oraz lżejszej i delikatniejszej konstrukcji. Posiada wycinaną podeszwę środkową z modułem Air Max w obszarze pięty, co zapewnia maksymalną lekkość i amortyzację. Głębokie, elastyczne nacięcia w gumowej podeszwie zewnętrznej dają im natomiast perfekcyjną elastyczność.
Więcej
Zwiń
Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.