Nike Air Max 90 Premium - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
Nike Air Max 90 Premium już od 15 zł. Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty. Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 63 produkty - zobacz najlepsze oferty
Buty damskie Nike Air Max 90 Ultra Premium to nowa wersja klasycznego modelu, wyposażona w doskonały system amortyzacji, z którego zasłynął oryginał. Cholewka wykonana ze skóry i materiału syntetycznego zapewnia doskonałą wentylację i wsparcie. Wytrzymała podeszwa środkowa i widoczna poduszka gazowa Max Air odpowiadają za odpowiednią amortyzację, a gumowa podeszwa zewnętrzna z waflowym bieżnikiem odpowiada za trwałą przyczepność.

Historia Modelu Nike Air Max
Nowatorska poduszka gazowa Air-Sole została po raz pierwszy zastosowana w obuwiu firmy Nike pod koniec lat 70. W 1987 roku wprowadzono na rynek buty Nike Air Max 1 z widoczną amortyzacją w pięcie, dzięki czemu fani nie tylko mogli poczuć wygodę poduszki gazowej Air-Sole, ale mogli ją też zobaczyć. Od tej pory buty Nike Air Max nowej generacji zaczęły się cieszyć ogromną popularnością wśród sportowców i kolekcjonerów, ceniących ich bogatą kolorystykę i niezawodną, lekką amortyzację.
Więcej
Zwiń
Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.