Nawigacja samochodowa - najlepsze oferty

Nawigacja ogólnie bardzo dobra - dokładne, czytelne i aktualne mapy. Sygnał też łapie bez problemu, choć raz się zgubił, i to w mieście. Obsługa jest bardzo intuicyjna, a mocowanie bardzo łatwe.
Nawigacja samochodowa w kategorii Nawigacje GPS. Najtańsze oferty i najlepsze marki Garmin, NavRoad, TomTom, Mio, Becker. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 411 produktów - zobacz najlepsze oferty
Nawigacja samochodowa Vordon 5901801520658

Nawigacja samochodowa Vordon oferuje aż 42 mapy krajów Europy, z możliwością ich darmowej, dożywotniej aktualizacji. Produkt jest w pełni odblokowany, co daje możliwość instalacji dowolnej mapy. Urządzenie oferuje funkcje, takie jak: automatyczna modyfikacja trasy, głosowy przewodnik turystyczny, tryb dzienny/nocny, wyznaczanie trasy, odtwarzanie plików audio i wideo, wyświetlanie zdjęć oraz asystent pasa ruchu.
Więcej
Zwiń
Nawigacja samochodowa Vordon 5901801520641

Nawigacja samochodowa Vordon to wyjątkowe urządzenie, które zawsze doprowadzi Cię do celu. Nawigacja posiada 5-calowy, dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, który prezentuje jasny i bardzo wyrazisty obraz. Nawigacja posiada funkcje takie jak: automatyczna modyfikacja trasy, głosowy przewodnik turystyczny, tryb dzienny/nocny, wyznaczanie trasy, odtwarzanie plików audio i wideo, wyświetlanie zdjęć, gry oraz asystent pasa ruchu.
Więcej
Zwiń
Zarówno na znanych Ci drogach, jak i podczas wypraw w nieznane TomTom Start zapewni Ci spokojną, bezstresową jazdę To najlepsze urządzenie w swojej klasie, a przy tym zaskakująco łatwe w użyciu. Polegając na wysokojakościowych mapach wyświetlanych na powiększonym ekranie tego urządzenia i udzielanych przez nie wskazówkach, możesz bezpiecznie i pewnie pokonywać skomplikowane skrzyżowania.

Urządzenie objęte jest programem "Gwarancja najnowszych map", dzięki temu kupujący ma prawo do bezpłatnej aktualizacji map do najnowszej wersji w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Cechy produktu:

5-calowy, panoramiczny ekran XL - Zobacz więcej i podróżuj bez problemów dzięki szerokiemu ekranowi. Ekran dotykowy ułatwia nawigacje, sprawiając, ze użytkowanie urządzenia staje się czysta przyjemnością.

Asystent pasa ruchu - Wyraźnie wskazuje pas ruchu, który należy zająć przy dojeździe do skrzyżowania, aby nie ominąć skrętu.
Więcej
Zwiń
Nawigacja ogólnie bardzo dobra - dokładne, czytelne i aktualne mapy. Sygnał też łapie bez problemu, choć raz się zgubił, i to w mieście. Obsługa jest bardzo intuicyjna, a mocowanie bardzo łatwe.