Nawigacja samochodowa - najlepsze oferty

Nawigacja ogólnie bardzo dobra - dokładne, czytelne i aktualne mapy. Sygnał też łapie bez problemu, choć raz się zgubił, i to w mieście. Obsługa jest bardzo intuicyjna, a mocowanie bardzo łatwe.
Nawigacja samochodowa w kategorii Nawigacje GPS. Najtańsze oferty i najlepsze marki Garmin, NavRoad, TomTom, Mio, Becker. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 414 produktów - zobacz najlepsze oferty
Tomtom Start 20 Full Europa 45 DOŻYWOTNIA AKTUALIZACJA MAP Zarówno na znanych Ci drogach, jak i podczas wypraw w nieznane TomTom Start zapewni Ci spokojną, bezstresową jazdę. To najlepsze urządzenie w swojej klasie, a przy tym zaskakująco łatwe w użyciu. Polegając na wysokojakościowych mapach wyświetlanych na powiększonym ekranie tego urządzenia i udzielanych przez nie wskazówkach, możesz bezpiecznie i pewnie pokonywać skomplikowane skrzyżowania. 4,3-calowy, panoramiczny ekran XL Zobacz więcej i podróżuj bez problemów dzięki szerokiemu ekranowi. Ekran dotykowy ułatwia nawigacje, sprawiając, że użytkowanie urządzenia staje sie czystą przyjemnością. Asystent pasa ruchu Wyraźnie wskazuje pas ruchu, który należy zająć przy dojeździe do skrzyżowania, aby nie ominąć skrętu. Mówione nazwy ulic Instrukcje mówione obejmują teraz także nazwy ulic, pomagając skupić się na drodze i ułatwiając znalezienie odpowiednich miejsc.
Więcej
Zwiń
Nawigacja samochodowa Vordon 5901801520658

Nawigacja samochodowa Vordon oferuje aż 42 mapy krajów Europy, z możliwością ich darmowej, dożywotniej aktualizacji. Produkt jest w pełni odblokowany, co daje możliwość instalacji dowolnej mapy. Urządzenie oferuje funkcje, takie jak: automatyczna modyfikacja trasy, głosowy przewodnik turystyczny, tryb dzienny/nocny, wyznaczanie trasy, odtwarzanie plików audio i wideo, wyświetlanie zdjęć oraz asystent pasa ruchu.
Więcej
Zwiń
Zarówno na znanych Ci drogach, jak i podczas wypraw w nieznane TomTom Start zapewni Ci spokojną, bezstresową jazdę To najlepsze urządzenie w swojej klasie, a przy tym zaskakująco łatwe w użyciu. Polegając na wysokojakościowych mapach wyświetlanych na powiększonym ekranie tego urządzenia i udzielanych przez nie wskazówkach, możesz bezpiecznie i pewnie pokonywać skomplikowane skrzyżowania.

Urządzenie objęte jest programem "Gwarancja najnowszych map", dzięki temu kupujący ma prawo do bezpłatnej aktualizacji map do najnowszej wersji w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Cechy produktu:

5-calowy, panoramiczny ekran XL - Zobacz więcej i podróżuj bez problemów dzięki szerokiemu ekranowi. Ekran dotykowy ułatwia nawigacje, sprawiając, ze użytkowanie urządzenia staje się czysta przyjemnością.

Asystent pasa ruchu - Wyraźnie wskazuje pas ruchu, który należy zająć przy dojeździe do skrzyżowania, aby nie ominąć skrętu.
Więcej
Zwiń
Nawigacja ogólnie bardzo dobra - dokładne, czytelne i aktualne mapy. Sygnał też łapie bez problemu, choć raz się zgubił, i to w mieście. Obsługa jest bardzo intuicyjna, a mocowanie bardzo łatwe.